reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Przyznam że sama byłam zdziwiona, podobno ona może pomóc przy kolejnych wynikach pappa (o ile się nie mylę chodzi o białko) średnio pamiętam co mówiła bo gdy słyszę o zalecanej mi amino to już nic do mnie potem nie dociera :(

A zdecydowałaś się na jakieś badanie inne typu sanco/nifty/harmony? Amnio odrzucasz czy rozważasz?
 
reklama
U mnie po pierwszej ciąży rozstępy na piersiach zostały teraz właśnie zastanawiam się nad zmianą balsamu do ciała i też za bardzo nie wiem na jaki
 
A zdecydowałaś się na jakieś badanie inne typu sanco/nifty/harmony? Amnio odrzucasz czy rozważasz?
Odrzucam. Dwa razy miałam usg prenatalne bo na jednym mało kobieta zmierzyła. Dziś znowu usłyszałam że wszystko idealnie także wierzę w to że dzidziuś będzie zdrowy. Mam 35lat, to pierwsza ciąża i niestety te statystki nie są sprzyjające. Te z krwi nie dadzą 100% pewności także czy ma to sens. Dzidziusia chce urodzić. Pragnę tego :) Mąż również nie zgadza się na igłe. To decyzja wspólna :)
 
Dziewczyny, rano takie dobre wieści z prenatalnych, a zaraz potem telefon i jakby ktoś z liścia strzelił - dziadek tżta zmarł. :( on był mu bliższy niż tata.
 
Dziewczyny, rano takie dobre wieści z prenatalnych, a zaraz potem telefon i jakby ktoś z liścia strzelił - dziadek tżta zmarł. :( on był mu bliższy niż tata.
Bardzo mi przykro.

Ja już wróciłam do domu z centrum onkologii. Widziałam przez chwile moją małą kruszynkę [emoji7] W wynikach badań wszystko ok więc mam prowadzić te ciążę jak normalną fizjologiczną. I co najważniejsze nie muszę juz jeździć na kontrole. Ulga...
 
Odrzucam. Dwa razy miałam usg prenatalne bo na jednym mało kobieta zmierzyła. Dziś znowu usłyszałam że wszystko idealnie także wierzę w to że dzidziuś będzie zdrowy. Mam 35lat, to pierwsza ciąża i niestety te statystki nie są sprzyjające. Te z krwi nie dadzą 100% pewności także czy ma to sens. Dzidziusia chce urodzić. Pragnę tego :) Mąż również nie zgadza się na igłe. To decyzja wspólna :)

100% nie, ale sanco to ponad 99%. Tak czy siak mam nadzieję, że maluch będzie zdrowy i sprawi Wam dużo radości :)
 
reklama
Do góry