reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Dziewczyny, też macie potrzebę snu w ciągu dnia ? Przychodzi godz 13-14 A ja w pracy bym głowę o biurko rozwalila.. głowa leci. Marzę o łóżku i drzemce!
Niektóre dni tak. Dziś np obudziłam się o 8 zjadłam śniadanie i poszłam dalej spać. Od godziny leżę w łóżku i się wierce [emoji23]
 
Aż wstyd się przyznać :D ja się kładę do łóżka około 21.30 zasypiam około 23 w nocy spać nie mogę bo ciagle się przebudzam i potem do 9.30 się wyleguje bo na 11 do pracy [emoji23] całe 12 godzin w łóżku, cieszę się ostatnimi miesiącami kiedy tak mogę se pozwolić ;)
 
Ja mogę spać i w dzień i w nocy [emoji23] w weekend to ciężko z łóżka wyjść.
Ja też śpię w nocy!!! Korzystam, ze od 3 nocy mlody mi sie nie budzi!!!!!!!!!!!!!! Modle sie, zeby Mu tak zostalo. Pamietam, ze w pierwszej ciazy budzilo mnie kazde siku.... Haha, teraz moj pecherz wie, ze nie warto[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

A w robocie.... Bez kawy "la lury" nie da rady[emoji7]
 
Ja śpię w nocy jak zabita. Wieczorami padam. Rano pobudka koło 6:30. Dłużej się nie da niestety. Drzemki w ciągu dnia chętnie bym sobie robiła ale córka rzadko jest na tyle łaskawa żeby iść spać dopoludnia :)
 
reklama
Ja w nocy czasem śpię czasem nie zależy jak chłop chrapie [emoji23][emoji23] zeszła noc akurat nie chrapal ale brzuch bolał.

Jak leżę w łóżku i mało się ruszam to nie boli a teraz wstałam pochodziłam chwilę, jeść, usiadłam na kanapie i znowu boli... Nie aż tak jak wczoraj ale jednak


A tak na marginesie jecie miękkie sery z mleka pasteryzowanego? Znalazłam fete I się zajadam. Uwielbiam I smutno mi było jak musiałam odstawić
 
Do góry