reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Do nas przyjeżdża mojego M kuzyn z dziewczyną bo chcą na rynek wrocławski iść a ja nie wiem nawet czy dotrwam do północy
 
Hej dziewczyny my z mężem w sylwestra w domku przed telewizorem. Mieliśmy pare zaproszeń ale ze względu na mój stan zrezygnowaliśmy.
 
Ja na Sylwestra chyba umówię się na randkę z Ibiszem :-D:-D
Nie wiem co się stało, ale od wczoraj u mnie masakra. Leże bo nie mam siły na nic i wróciły mdłości. Już było tak pięknie. Nawet zaczynałam się martwić, że za pięknie.
 
Marta jeśli możesz zdradz mi jak tam nastroje po wizycie w poradni zakaznej, co Ci powiedziano? Jestem w podobnej sytuacji ale jeszcze wizyta przede mną :/
Pobrali mi tylko krew żeby rozszerzyć badanie wyniki i kolejna wizytę mam w poniedziałek wtedy będę mogła powiedzieć coś więcej u mnie Img lekko podniesione bo 0,64 a norma jest do 0,6 lekarka mówiła że to może być wynik fałszywie dodatni także czekam do poniedziałku a jeśli się okaże że jednak jest świeża taksoplazmoza to antybiotyk do końca ciąży trzeba będzie brać
 
reklama
My też zamierzamy powiedzieć w dzień babci. U mnie to będzie chyba 15 tydzień. Myślę że to dobra okazja. Święta były jeszcze lepsza ale nie chciałam mówić przed prenatalnymi które mam 9go stycznia.


@.jagódka w - Jakie masz sprawdzone winko? Bo ja wciąż nie mogę trafić na to najlepsze :)


My Sylwestra sami spędzamy. Liczymy że córka zaśnie przed 20 jak zawsze i że ją fajerwerki nie wybudzą. Zrobię jakieś smakołyki do jedzenia. Mam szampana 0% a mąż pewnie jakieś piwa kraftowe wypije. Pewnie po północy zaśniemy :)

Właśnie wróciliśmy z Krakowa. Taki wypad we dwoje sobie zrobiliśmy. Pierwszy raz od porodu bez córki cały dzień :)
 
Do góry