reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
@zuzkaaa będzie wszystko dobrze nie martw się na zapas! Teraz odpoczywaj i dbaj o siebie i wyczekuj kolejnej wizyty TULE mocno! [emoji3590]
dziekuje kochanie trzymajcie kciuki zeby krwawieniu ustalo albo chociaz troche zmalalo [emoji173][emoji110] bede silna przyszla tesciowa staje na wysokosci zadania nie pozwala mi wstawac wszystko ogarnia juz dostalam taka dawje owocow ze zaraz pekne [emoji23] dobrze ze jest bo sie nie rozklejam przy niej [emoji25]
 
Nie wiem dlaczego, ale zaczynam się go trochę bać...Ton jego głosu gdy mówi, że nie mam prawa zatrzymać dziecka jest przerażający.
Może to ciąża i fakt, że muszę bronić istotki sprawia, że jestem tak wyczulona..nie wiem.
Jedno jest pewne- ja jako zodiakalna lwica nie dam zrobić krzywy! :).
 
@Momof229 gratulacje!!! a mowil jaki to typ blizniat?
@Zuziiiii o matko jedyna jaka drama :( faceci czasem sie zmieniaja ale ten nie brzmi zbyt obiecujaco:( a ty go kochasz tak wogole?


update tabelki poszedl


Wszelkie uczucia jakie miałam wobec niego zniknęły z chwilą gdy tylko wspomniał o usunięciu ciąży.
Przerażające jest też to, że mimo moich słów, że sama sobie poradzę i nie musi się przejmować , on nie odpuszcza z tabletką.
 
reklama
dziekuje kochanie trzymajcie kciuki zeby krwawieniu ustalo albo chociaz troche zmalalo [emoji173][emoji110] bede silna przyszla tesciowa staje na wysokosci zadania nie pozwala mi wstawac wszystko ogarnia juz dostalam taka dawje owocow ze zaraz pekne [emoji23] dobrze ze jest bo sie nie rozklejam przy niej [emoji25]
No oczywiście moooooooocno trzymamy kciuki za Ciebie✊ to super że przyszła teściowa pomaga Ty wypoczywaj i się nie denerwuj i nie stresuj będzie dobrze TULE mocno! ❤️
 
Do góry