reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Dzięki dziewczyny :*
Ja wiem, zdaje sobie z tego sprawę że to naturalna selekcja i wie co robi co innego poronienia nawykowe.
Ja miałam już jedno poronienie i wiem jak to wygląda, najcięższe chwile przede mną i dopiero wtedy to będzie dla mnie takie realne i przyjdzie załamanie. Jak na razie czuję się bardzo silna
 
Byłam dziś na wizycie u swojego lekarza i jest ok. Tętno 145 długość 12 mm wg usg 7w3d a wg miesiączki 8w0d, więc jest dobrze. Uspokoił mnie po tych ostatnich rewelacjach innej lekarki, że macica dużo za mała.
Gratuluję. Ładnie daleko przede mną jesteś :)

Co dziś na obiad robicie?
 
Witajcie dziewczyny :) kurczę jest 10 a ja dopiero zjadłam śniadanie ale niestety przy Lili strasznie ciężko mi się zebrać


Ja się martwię jak dam sobie radę z 3 tym bardziej ze córka jest niepełnosprawna mocno i naprawdę jest z nią ciężko, raczej wezmę już chyba kogoś do pomocy. Kawę można 2 filiżanki dziennie spokojnie ;)


Wow ale mi narobiłas smaka ja z kolei lubie zimowa herbatkę z sokiem z malin i do tego plaster pomarańczy i kilka goździków od razu tak świątecznie się robi


Trzymam kciuki żeby w następnym cyklu się udało
 
hej kobitki .. 6 tydz i też nie mam apetytu banany mi smakują jem bo muszę ale bez szału nie mam mdłości więc jest dobrze... też okazało sie że będe miała 3 ... grom z jasnego nieba już wiem jak działa...na razie żyję jak we śnie ... myslę że po jakimś czasie też skorzystam z czyjejś pomocy przy opiece 3 to nie przelewki ściskam Was gorąco udanego dnia
 
Poszłam na pobranie krwi i zemdlałam. A mi się to nie zdarza w ogóle [emoji85] ciśnienie niskie jak nie u mnie i o.... No ale jest ok.
 
reklama
Ja zaczynam się stresowac wizytą ... Boje się USG i boje się reakcji mojej ginekolog że tak szybko ... Dzisiaj wkoncu przyszedł mi śpiworek dla młodej i wyszliśmy szybko do mięsnego i warzywniaka ... Anka od wczoraj ma dziwny nawyk krzyczenia o wszystko krzyczy wcześniej popiskiwala a teraz jest krzyk ...
 
Do góry