reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Witajcie kobietki! Ja się żegnam z wątkiem lipcowych mam 2019 :sad:
Będę do Was zaglądać i pogadać . Co do dnia przyszła ta cholera @@@@:wściekła/y: nie ukrywam że jestem zla i to delikatnie mówiąc .. No nic dzisiaj dopytam się ginekolog oco chodzi . .
Mam nadzieję że w grudniu się uda to już będzie 5 cykl starań ehhh humor mam wisielczy :realmad:
Pozdrawiam Was wszystkie Udanego dnia!
Później napiszę co i jak po wizycie

Bardzo mi przykro trzymaj się kochana i nie poddawaj, będzie dobrze , musi być mam nadzieje że jak najszybciej Wam się uda :tak:

Ja też zła strasznie boję się o siostrę i o siebie też:-( :(:-( :( Do tej pory ciążę przechodziłem bez problemów i teraz też niby ok ale jakoś taki strach mnie odleciał.
Chciałabym już mieć tego maluszka w ramionach.

Dobra nie smęce miłego dnia kochanie !
 
reklama
Witajcie kobietki! Ja się żegnam z wątkiem lipcowych mam 2019 :sad:
Będę do Was zaglądać i pogadać . Co do dnia przyszła ta cholera @@@@:wściekła/y: nie ukrywam że jestem zla i to delikatnie mówiąc .. No nic dzisiaj dopytam się ginekolog oco chodzi . .
Mam nadzieję że w grudniu się uda to już będzie 5 cykl starań ehhh humor mam wisielczy :realmad:
Pozdrawiam Was wszystkie Udanego dnia!
Później napiszę co i jak po wizycie
Oh przykro mi. Mam nadzieję że następny się uda. A że tak spytam (nie musisz odpowiadać) robiliście już jakieś badania ty i partner?
 
Powiem wam że pije tą kawę i humor mi wrócił [emoji16]aż mam ochotę już wyjąć choinkę i ja ubrać w bombki hahaha kuźwa nie wyrobie z tymi hormonami ...[emoji848][emoji848][emoji3][emoji3][emoji3]
 
Powiem wam że pije tą kawę i humor mi wrócił [emoji16]aż mam ochotę już wyjąć choinkę i ja ubrać w bombki hahaha kuźwa nie wyrobie z tymi hormonami ...[emoji848][emoji848][emoji3][emoji3][emoji3]
Ja się zastanawiam czy nie poprosić o to chłopa [emoji23] żeby wyjął i ubrał bo to jego robota
 
kazda kawe a nawet kakao pije z cynamonem!!! nigdy tak nie pilam a nawet nie lubilam... pokrecilo mi sie wszystko
emoji58.png

no to zdrówko
emoji39.png
jeden z zakazanych napoji ktory ewentualnie mozna sie napic
emoji23.png
emoji23.png
emoji23.png
Zobacz załącznik 917992

Wow ale mi narobiłas smaka ja z kolei lubie zimowa herbatkę z sokiem z malin i do tego plaster pomarańczy i kilka goździków od razu tak świątecznie się robi
Witajcie kobietki! Ja się żegnam z wątkiem lipcowych mam 2019 :sad:
Będę do Was zaglądać i pogadać . Co do dnia przyszła ta cholera @@@@:wściekła/y: nie ukrywam że jestem zla i to delikatnie mówiąc .. No nic dzisiaj dopytam się ginekolog oco chodzi . .
Mam nadzieję że w grudniu się uda to już będzie 5 cykl starań ehhh humor mam wisielczy :realmad:
Pozdrawiam Was wszystkie Udanego dnia!
Później napiszę co i jak po wizycie

Trzymam kciuki żeby w następnym cyklu się udało
 
Ostatnia edycja:
Witajcie kobietki! Ja się żegnam z wątkiem lipcowych mam 2019 :sad:
Będę do Was zaglądać i pogadać . Co do dnia przyszła ta cholera @@@@:wściekła/y: nie ukrywam że jestem zla i to delikatnie mówiąc .. No nic dzisiaj dopytam się ginekolog oco chodzi . .
Mam nadzieję że w grudniu się uda to już będzie 5 cykl starań ehhh humor mam wisielczy :realmad:
Pozdrawiam Was wszystkie Udanego dnia!
Później napiszę co i jak po wizycie

Przytulam i wysyłam ciążowe fluidy.
 
A ja zrobilam kawę i mi nie weszła.. Taką zimową herbatkę też lubię. Sok malinowy, imbir, pomarańcze, goździki mniam :)
 
Witajcie dziewczyny :) kurczę jest 10 a ja dopiero zjadłam śniadanie ale niestety przy Lili strasznie ciężko mi się zebrać


Ja się martwię jak dam sobie radę z 3 tym bardziej ze córka jest niepełnosprawna mocno i naprawdę jest z nią ciężko, raczej wezmę już chyba kogoś do pomocy. Kawę można 2 filiżanki dziennie spokojnie ;)


Wow ale mi narobiłas smaka ja z kolei lubie zimowa herbatkę z sokiem z malin i do tego plaster pomarańczy i kilka goździków od razu tak świątecznie się robi


Trzymam kciuki żeby w następnym cyklu się udało

U Was to zdrobnienie od jakiego imienia? :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja wiem, że nas tu dużo jest ale ciężko za Wami nadążyć[emoji6] Dziś mam wolne a i tak się ledwo wyrabiam w czytaniu postów. Ja dziś pije pierwsza kawę od 10 dni bo mnie kompletnie odrzuciło a jestem kawowa maniaczka. Takie cuda w ciąży[emoji4]
 
Do góry