reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Ale 19 to chyba już konkretna ciąża. Wczesna co prawda. Normy są chyba od 5.... może coś dawać wynik fałszywie dodatni?
Ja plamień ani okresu nie miałam w żadnej ciąży. W pierwszej ciąży nie miałam absolutnie żadnych objawów, oprócz braku miesiączki. A w drugiej wymiotowałam dalej niż widziałam. [emoji23]
Tak normy są od 5 .. Mam nadzieję że będzie już tylko rosła beta.... Powiem Ci szczerze że ja w ciążach miałam tak że od 2 miesiąca non stop mnie mulilo od rana do wieczora już wolałabym zwymiotowac
 
Tak normy są od 5 .. Mam nadzieję że będzie już tylko rosła beta.... Powiem Ci szczerze że ja w ciążach miałam tak że od 2 miesiąca non stop mnie mulilo od rana do wieczora już wolałabym zwymiotowac

Oj pamiętam. Tak przez 2-3 dni mnie
muliło, że myślałam, że zejdę. A potem hak zaczęły się hafty.... [emoji23][emoji23][emoji23].
To trzymam kciuki, żeby beta szybowała wysoko! U mnie dopiero sens jest testować za tydzień, także muszę się w cierpliwość uzbroić.... ehh
 
@Medeleine86 oo kurcze ale dziwna sytuacja. No rzeczywiście chyba tylko USG albo beta będzie 100% potwierdzeniem.
Choć ja z USG jeszcze czekam a już mnie korci żeby iść
U mnie leci już 5 tydzień, a tak jeszcze wracając do testów to u mnie wyszły 2 mocne krechy 2 dni przed okresem i w poprzednich 2 ciążach też tak było że przed okresem wychodziły podobno to na dziewczynkę :)
 
reklama
Do góry