reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2019

Dobrze doczytałam że miałaś @ normalnie a mimo to beta 19to chyba wynik bardzo wczesnej ciaży i dopiero w pon powtarzasz?
Tak właśnie poza tym mniej więcej tak miałam w pierwszej ciąży że miałam okres później okazało się że jestem w ciąży.. W 2 ciąży objawem było że podczas karmienia piersią miałam silne bóle podbrzusza i okazało się że jestem w ciąży w 3 ciąży miałam okropna ochotę na pomidory ( wiem że to może głupie ale naprawdę tak bylo) no i okres mi się spóźnial.... Teraz mimo okresu i testu który nie wykazał ciąży dopiero beta wykazała wczesna ciążę jakiś 4-5 tydzień ciąży ....Takze w poniedziałek idę i mam nadzieję że będzie ok
 
reklama
Tak właśnie poza tym mniej więcej tak miałam w pierwszej ciąży że miałam okres później okazało się że jestem w ciąży.. W 2 ciąży objawem było że podczas karmienia piersią miałam silne bóle podbrzusza i okazało się że jestem w ciąży w 3 ciąży miałam okropna ochotę na pomidory ( wiem że to może głupie ale naprawdę tak bylo) no i okres mi się spóźnial.... Teraz mimo okresu i testu który nie wykazał ciąży dopiero beta wykazała wczesna ciążę jakiś 4-5 tydzień ciąży ....Takze w poniedziałek idę i mam nadzieję że będzie ok
Dajesz mi nadzieje że ta moja beta 6 to też jakaś bardzo wczesna ciąża o_O
 
Hej ;)
Ja wprawdzie mama Lipiec 2018 ,pamietam jak dziś, 15 października zrobiłam test,teraz obok mnie spi prawie 4 miesięczne cudo ;) trzymam kciuki za Was !i mało przebojów w ciąży oby były nudne i bezproblemowe,!!! ( ja prawie 5 msc przeleżałam,musiałam ,strach obawa o każdy dzień ale udało się i urodziłam dzień przed terminem )
Pozdrawiam cieplutko
Haha też z sentymentu do lipcowek zajrzałam i napisałam podobnie nie widząc Twojego wpisu że obok mnie leży prawie 4 miesięczny Synek! Czas pędzi jak szalony na tym forum, ciąża jak mrugnięcie oka
 
Ostatnia edycja:
Ja robilam test w 9dpo i nic a w 12dpo już dwie ładne kreski i to z popouldniowego moczu

Jutro będzie 8dpo, więc może w sobotę zrobię test rano, będzie 11dpo. A jak nie wyjdzie i @ nie przyjdzie to w poniedziałek powtórzę.
Na razie nie zakupiłam zadnego żeby nie kusić losu :p w czwartek wszystko zamknięte więc kupię w piątek :D
 
reklama
Do góry