reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2019

Czyli nie jestem sama :D ja od początku ciąży jem mało i nie pozwalam sobie na objadanie ale u mnie to chyba geny bo mama w każdej z 4 ciąż tyła w granicach 30 kg :p
 
reklama
U mnie dziś równo 18,5 kg na plusie. A jeszcze pewnie z 5tyg. W ostatnie 3tyg przybylo 4kg....

Dziś na ktg pisały się bh, na 40, ale nic nie czułam tylko lekkie napięcia.
 
A może któraś przytyła już jak jak w granicach 18-20 kg? :p mi najwiecej poszło w górę biust, brzuch i ramiona, w spodnie wszystkie wejdę sprzed ciąży chociaż wiadomo ze w brzuszku nie dopne
Ja na ostatniej wizycie, tj. 03.06 miałam +10 kg, dokładnie. A to był 32tc chyba. W sumie ja nie wiem w co mi poszło, w spodnie też wejdę bez zapinania się. :D
 
Ja najwiecej przytyłam w drugim trymestrze, ostatnio na wizycie w 31 tc było tylko 2,6 kg więcej a odstęp miedzy wizytami 4,5 tygodnia
 
Ja 34+2 i przytyłam 12 kg. Jakoś wierzyłam, że skończy się na 10, ale ostatnie miesiące idą szybko. :)
 
reklama
Do góry