reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

@Si.Kat to rewelacyjne wieści ! :)
Wszystko zmierza w dobra stronę - cieszę się bardzo. Do środy to już zleci ale oczywiście będą kciuki zaciśniete :)
Melasia to jest prawdziwy fighter ale wiedz że Ty też musisz jej pomóc myśląc pozytywnie, ona wtedy też dostaje od Ciebie 'kopniaka energetycznego' ! :)
Wagą to sobie w ogóle głowy nie zawracaj, jedz na co tylko mąż ochotę bo Twoja mała księżniczka na pewno lubi to samo co Ty :*
Trzymajcie się cieplutko :*
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czyli nie jestem sama :D ja od początku ciąży jem mało i nie pozwalam sobie na objadanie ale u mnie to chyba geny bo mama w każdej z 4 ciąż tyła w granicach 30 kg :p
Spoko ja tez juz 16 lub 17 na plus [emoji16] później zrobimy temat "jak zrzucić" [emoji23][emoji23][emoji23] "jak żyć po ciąży... ?" He he
 
U mnie 37tc+2 i 11,5kg na plusie [emoji85]

Dzisiaj byłam na pierwszym KTG w szpitalu i wyszło idealnie - rozmawiałam z moim lekarzem, w środę widzę się z nim w gabinecie i wtedy znowu będzie mi robił „masaż” szyjki, chociaż to powinno się nazywać tortury.
Ogólnie po dzisiejszej wizycie na porodówce znowu stwierdzam, że nie urodzę. [emoji33] a porodówka dzisiaj pełna. [emoji29]

@Si.Kat Trzymam kciuki dalej i cieszę się, że u Was lepiej. [emoji8] Melasia to twarda zawodniczka. [emoji4]

@Justella Mój też mnie wnerwia bo jak ma coś zrobić w domu to nagle ma jakąś robotę papierkową, spotkanie itd. Dopiero jak zrobie awanture to bierze się do roboty... ‍♀️ Ostatnio jak mieliśmy zaplanowane wielkie porządki to szukał sprzątaczki...
 
Haha tacy są faceci chyba bez wyjątku :p mój narzeczony też zrobi wszystko o co poproszę .. ale właśnie trzeba poprosić albo powtórzyć dziesięć razy, sam od siebie nic :D
 
Spoko ja tez juz 16 lub 17 na plus [emoji16] później zrobimy temat "jak zrzucić" [emoji23][emoji23][emoji23] "jak żyć po ciąży... ?" He he
O, piszę się na to! Takie wspólne zrzucanie i wzajemna motywacja to jest to, czego będzie mi trzeba. :D

Ja w ogóle nie mam wagi w domu. Kupię sobie jakąś dopiero po porodzie. Żywię jeszcze nadzieję, że w końcówce ciąży nie będę ważyć więcej, niż przed odchudzaniem. Jeszcze +/- 50 dni. A tyle rzeczy do kupienia. :o Właśnie! Potrzebuję zwykłe basic body - po 3 sztuki z krótkim i długim rękawem. Gładkie, bez zdobień, w stonowanych kolorach. Gdzie znajdę?

Mój Małż jest bardzo wyrozumiały. Sam mi mówi, żebym sobie odpoczywała, żebym dłużej pospała, a i do sprzątania w weekend sam się pcha (mniej, lub bardziej, ale się pcha :-D).
 
O, piszę się na to! Takie wspólne zrzucanie i wzajemna motywacja to jest to, czego będzie mi trzeba. :D

Ja w ogóle nie mam wagi w domu. Kupię sobie jakąś dopiero po porodzie. Żywię jeszcze nadzieję, że w końcówce ciąży nie będę ważyć więcej, niż przed odchudzaniem. Jeszcze +/- 50 dni. A tyle rzeczy do kupienia. :o Właśnie! Potrzebuję zwykłe basic body - po 3 sztuki z krótkim i długim rękawem. Gładkie, bez zdobień, w stonowanych kolorach. Gdzie znajdę?

Mój Małż jest bardzo wyrozumiały. Sam mi mówi, żebym sobie odpoczywała, żebym dłużej pospała, a i do sprzątania w weekend sam się pcha (mniej, lub bardziej, ale się pcha :-D).

Haha, mój M. też mi mówi żebym odpoczywała i się nie forsowała, ale musiałabym odpoczywać razem z tym bałaganem... a jak widzę jak On sprząta to mnie krew zalewa i chodzę za nim poprawiać. Ciekawa jestem co zastanę po powrocie ze szpitala... [emoji57][emoji848]


Co do bodziaków to gładkie mają w H&M :) teraz jest nawet promka na dużo rzeczy.
Swoją drogą ile macie pajaców i bodziaków z krótkim rękawem?
 
Czyli jedne maja bardziej lub mniej pomocnych mezow, partnerow;) Mojemu tez trzeba powtarzac w kolko... Awantury tak samo, ale z tym duzym brzuchem to nawet krzyczec mi jakos nie wychodzi.
@Betty93 uśmiałam sie do łez, szukał sprzątaczki :laugh2:W sumie to jakoś chcial wybrnać z sytuacji hehe:)
@Si.Kat widze optymizm w twojej wypowiedzi.Bardzo sie ciesze:) Widze, ze bardziej sie Toba zajęli.Ta akcja w ktorym t.c. jesteś była the best;) Trzymaj sie dzielnie, juz niedlugo malutkie szczescie z Toba.
@daria98 Nie wiem czy zażywasz magnez, nospe? Na ktg moze chodzisz? Odpoczywaj.
 
reklama
O, piszę się na to! Takie wspólne zrzucanie i wzajemna motywacja to jest to, czego będzie mi trzeba. :D

Ja w ogóle nie mam wagi w domu. Kupię sobie jakąś dopiero po porodzie. Żywię jeszcze nadzieję, że w końcówce ciąży nie będę ważyć więcej, niż przed odchudzaniem. Jeszcze +/- 50 dni. A tyle rzeczy do kupienia. :o Właśnie! Potrzebuję zwykłe basic body - po 3 sztuki z krótkim i długim rękawem. Gładkie, bez zdobień, w stonowanych kolorach. Gdzie znajdę?

Mój Małż jest bardzo wyrozumiały. Sam mi mówi, żebym sobie odpoczywała, żebym dłużej pospała, a i do sprzątania w weekend sam się pcha (mniej, lub bardziej, ale się pcha :-D).
H&m akurat wyprzedaż się zaczęła
 
Do góry