reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Waga dziecka z dzisiejszego usg 1312 g, w sobotę było 1350 g.

Dzięki dziewczyny, walczymy! aczkolwiek psychicznie jest mi coraz ciężej. Dzisiaj mam kryzys, poszły łzy... no ale muszę wytrzymać, dla tej mojej Calineczki w brzuszku <3
@Si.Kat wytrzymaj Kochana wytrzymaj dla Melasi.Dla dziecka mama potrafi zniesc niewyobrażalnie wiele..Zaleźli jakas przyczyne tej hipotrofii? Moze Cie wypuszcza i otocza cotygodniowym monitoringiem, ten stres malutkiej napewno nie pomaga.Wiem łatwo sie mowi, ale Melasia jak na swoj wiek ciazowy nie odbiega az tak bardzo waga od siatki...ale musi regularnie przybierać..choc troche.Moze cos jej blokuje to przyrastanie i ost.jakby nawet urodzila sie wczesniej to przy takim rozwoju medycyny w mgnieniu oka przybierze poza brzuszkiem.Później nie widać roznicy wśrod takich dzieci o czasie i tych urodzonych troche wczesniej.Wiara gory przenosi, walcz o nia w glowie kazdego dnia, myśl tylko pozytywnie!!!!:):tak:
 
reklama
Hej dziewczyny :)
u Nas jednak stwierdzono hipotrofie, po 5 dniach do tego doszli, brzuszek ciagle o 3 tyg mniejszy od reszty. Akurat dyżur ma moj lekarz prowadzacy ciąże, chciał mnie wypisać i nakazać cotygodniowe usg, ale niestety ordynator zostawił mnie w szpitalu ze względu na skoki ciśnienia. Co do rozwiązań... to jeżeli okaże się przy kolejnym usg ze Mała nie urosla to,zostajemy przekazana do szpitala z 3 stopniem referencyjności czyli u nas na Śląsku to Bytom albo Ruda Śląska (te mam najbliżej) i ciąża zostaje rozwiązana przed 35 tc, ale jeżeli uda nam sie do 35 dotrwać to, cesarka ale tu w Gliwicach. Jest szansa na wyjście o ile ciśnienie moje na to pozwoli, ale jest tez wizja zostania w szpitalu do 35 tc... a aktualnie mam 31+5. Zwariuje, powyrywam sobie wszystkie włosy.

Trzymam kciuki za ciebie i Calineczke [emoji7] napewno wszystko będzie dobrze [emoji1377]
 
Waga dziecka z dzisiejszego usg 1312 g, w sobotę było 1350 g.

Dzięki dziewczyny, walczymy! aczkolwiek psychicznie jest mi coraz ciężej. Dzisiaj mam kryzys, poszły łzy... no ale muszę wytrzymać, dla tej mojej Calineczki w brzuszku
Dasz radę! Pamiętaj o nagrodzie na końcu:) i nie martw sie, wagę zawsze da się szybko nadrobić, mowilam Ci już że też urodzilam hipotroficzke i jest i bylo wszystko ok.
 
Si.Kat mocno trzymam kciuki za Ciebie i córeczkę. Pisz nam wszystko co wiesz i co czujesz. Jak masz potrzebę, płacz, ale bądź silna dla Melasi. Musi być dobrze! :) Tyle osób o Was myśli, ze musi być dobrze. :) :*
 
Hej dziewczyny :)
u Nas jednak stwierdzono hipotrofie, po 5 dniach do tego doszli, brzuszek ciagle o 3 tyg mniejszy od reszty. Akurat dyżur ma moj lekarz prowadzacy ciąże, chciał mnie wypisać i nakazać cotygodniowe usg, ale niestety ordynator zostawił mnie w szpitalu ze względu na skoki ciśnienia. Co do rozwiązań... to jeżeli okaże się przy kolejnym usg ze Mała nie urosla to,zostajemy przekazana do szpitala z 3 stopniem referencyjności czyli u nas na Śląsku to Bytom albo Ruda Śląska (te mam najbliżej) i ciąża zostaje rozwiązana przed 35 tc, ale jeżeli uda nam sie do 35 dotrwać to, cesarka ale tu w Gliwicach. Jest szansa na wyjście o ile ciśnienie moje na to pozwoli, ale jest tez wizja zostania w szpitalu do 35 tc... a aktualnie mam 31+5. Zwariuje, powyrywam sobie wszystkie włosy.

Trzymajcie się zdrów, Dziewczyny [emoji8]
Wierzę, że będzie dobrze. :) a w razie czego zawsze słyszałam, że Bytom i Ruda są świetne!
Zawsze trzeba być dobrej myśli, żeby się nie załamać. :) Rośnijcie zdrowo. [emoji175]
 
Trzymajcie się zdrów, Dziewczyny [emoji8]
Wierzę, że będzie dobrze. :) a w razie czego zawsze słyszałam, że Bytom i Ruda są świetne!
Zawsze trzeba być dobrej myśli, żeby się nie załamać. :) Rośnijcie zdrowo. [emoji175]
Z tego co wiem to ruda najlepsza dla takich wcześniaków :)
Napewno sie dobrze nimi zaopiekuja.
 
reklama
Dziewczyny, a tak z innej beczki.
Macie może jakieś grupy na FB, na których sprzedają jakieś fajne ciuszki dla noworodków i niemowlaków? Jestem w kilku, ale szukam cały czas czegoś nowego. :D
 
Do góry