reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2019

Ja się wczoraj dowiedziałam że jednak z kuzynek chłopa urodziny ma 6 czerwca[emoji849] a ja wstępnie mam indukcje na 4.

Jakoś kurde nie chce żeby młody dzielił urodziny z kimś z rodziny. Ale co poradzę
 
reklama
Ten katar ciążowy to makabra, ja od 3 tyg mam i końca nie widać... Mi zostało 11 tygodni,większość z Was będzie już po wszystkim a ja się będę jeszcze kulać do końca lipca :D i coś czuje, ze o sierpień tez zahaczę :/
 
Ten katar ciążowy to makabra, ja od 3 tyg mam i końca nie widać... Mi zostało 11 tygodni,większość z Was będzie już po wszystkim a ja się będę jeszcze kulać do końca lipca :D i coś czuje, ze o sierpień tez zahaczę :/
Nie mów hop ;)
Wszystko sie moze zdarzyć.
Współczuję kataru.
Ja sie bujam z dusznosciami . mega ciężko jest
 
Fajnie sobie tu dziewczyny dzisiaj rozmawiacie, oby bylo tak po naszej myśli z tymi terminami :tak: Ja przez to zd ta waga małego jest taka ledwo w normie na wiek ciąży to bym chciala zeby siedział jak najdłużej i rosł:) Ostatnio tylko mysle o kupowaniu roznych wyprawkowych rzeczy, ze czas mi jakoś dzieki temu leci szybciej.Oby za duzo nie rozmyślać..
Jakos od tygodnia ludzie mnie przepuszczaja praktycznie we wszstkich kolejkach w sklepach i tak milo mi sie zrobilo.Chyba juz wygladam w koncu ns ciężarna:rolleyes:
 
Ja się wczoraj dowiedziałam że jednak z kuzynek chłopa urodziny ma 6 czerwca[emoji849] a ja wstępnie mam indukcje na 4.

Jakoś kurde nie chce żeby młody dzielił urodziny z kimś z rodziny. Ale co poradzę
U mnie dużo dzieci tak ma, że urodziło się w czyjeś święto. Ja w imieniny siostry, mój synek w urodziny mojej siostry. Syn siostry w imieniny babci i jeszcze parę tego typu okazji. Idąc tym tropem moja pojawi się 1 lipca (imieniny mojej mamy) lub 22 lipca imieniny mojej babci. Ewentualnie po drodze mamy rocznicę ślubu [emoji6]
 
U mnie pogoda tragedia w dalszym ciągu :/ dziewczyny czy tylko ja zaczęłam przybierać w udach po 20 tygodniu? Zawsze miałam szczupłe nogi, opuchlizny opuchliznami ale jednak widzę ze jestem pulchniejsza :/ i jak ty się ruszać jak nie ma warunków nawet na krótki spacer..
 
U mnie pogoda tragedia w dalszym ciągu :/ dziewczyny czy tylko ja zaczęłam przybierać w udach po 20 tygodniu? Zawsze miałam szczupłe nogi, opuchlizny opuchliznami ale jednak widzę ze jestem pulchniejsza :/ i jak ty się ruszać jak nie ma warunków nawet na krótki spacer..
Po 20tygodniu? od razu mi poszło w dupsko i uda[emoji85]
 
U mnie pogoda tragedia w dalszym ciągu :/ dziewczyny czy tylko ja zaczęłam przybierać w udach po 20 tygodniu? Zawsze miałam szczupłe nogi, opuchlizny opuchliznami ale jednak widzę ze jestem pulchniejsza :/ i jak ty się ruszać jak nie ma warunków nawet na krótki spacer..
Nie wiem kiedy, ale raczej przed 20tc. Też mi idzie strasznie w uda i ogólnie krąglejsza jestem... Zawsze zazdrościłam dziewczynom, które tylko brzuszek ciążowy mają ;) No cóż, zejdzie po porodzie :p
 
Czyli wyjątkiem nie jestem mi jeszcze sporo biust urósł ale to akurat na plus haha
No tak, w sumie późno ale teraz waga naprawdę idzie w górę coraz bardziej a mam wrażenie ze jem mniej niż na początku :/ też się pocieszam że po porodzie będzie wszystko schodzić. A robią wam się rozstępy w tych miejscach? Bo ja na brzuchu nie mam wcale, za to uda i piersi to masakra
 
reklama
Do góry