reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2019

Dzień dobry [emoji8]

Ja mam termin na 23 lipca więc połowa miesiąca jest jak najbardziej realna :)

Co do dolegliwości to też z każdym dniem zaczynam coraz bardziej odczuwać że to już trzeci trymestr a nie drugi. Szybciej się męczę, zgaga i duszności nie omijają, plecy pobolewają. Wszystko zależy od dnia. Jednego czuje się naprawdę bardzo dobrze, a kolejnego jest średnio lub słabo. Na szczęście to ostatnia prosta więc jakoś się przeżyje. Szkoda że za oknem malo wiosennie bo pewnie nasze samopoczucie byłoby lepsze gdyby słoneczko codziennie świeciło.

Dziś o 15 mam wizytę. Ktoś wizytuje ze mną? Za kogo trzymać kciuki?
Ja mam na 16. Ale niech wychodzi na poczatku [emoji14]

Kciuki za wizyte :)
 
reklama
Ja mam tp 16/17, ale jakoś się nie łudzę, że wyjdzie w terminie albo wcześniej, obawiam się, że do 42tc będę się męczyć.
 
Dziewczyny, udanych wizyt!!!

Ja kończę pracę pod koniec czerwca i termin mam na 24 lipca. Więc im wcześniej w lipcu maluch się pojawi, tym lepiej. Nie wiem, jak wytrzymam to czekanie, jak już będę miała caaaaały dzień wolny. :) 19 lipca 2019 by było fajne, nie? :D Albo 21 lipca, bo 21 września jest mój brataniec. A pewnie będzie to sierpień... :/ :D
 
Dziewczyny, udanych wizyt!!!

Ja kończę pracę pod koniec czerwca i termin mam na 24 lipca. Więc im wcześniej w lipcu maluch się pojawi, tym lepiej. Nie wiem, jak wytrzymam to czekanie, jak już będę miała caaaaały dzień wolny. :) 19 lipca 2019 by było fajne, nie? :D Albo 21 lipca, bo 21 września jest mój brataniec. A pewnie będzie to sierpień... :/ :D
21 lipca ma urodziny mój syn :) ja bym chciała 30 czerwca albo 1 lipca, moje albo męża urodziny :) 21 lipca chciałabym małego ochrzcić, akurat niedziela i miałabym dwie imprezy za jednym razem i najazdy rodzinne z głowy. No ale to zależy, czy zechce młody wyjść prędzej albo czy lekarz o tym zadecyduje, no bo cukrzyca.
 
21 lipca ma urodziny mój syn :) ja bym chciała 30 czerwca albo 1 lipca, moje albo męża urodziny :) 21 lipca chciałabym małego ochrzcić, akurat niedziela i miałabym dwie imprezy za jednym razem i najazdy rodzinne z głowy. No ale to zależy, czy zechce młody wyjść prędzej albo czy lekarz o tym zadecyduje, no bo cukrzyca.

Dobrze to sobie planujemy. Ciekawe czy maluszki zaakceptują nasze harmonogramy. :D
 
reklama
Do góry