reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Ja mam zwykła + cytryna :D Najgorsze jest to, ze jestem głodna a jest 5 rano dopiero, zwariuje :p Wczoraj kupiłam wannę i stojak oraz udało się nam kupić promocyjnie chicco baby hug za 719 zł. Jeżeli ktoś jest ze śląska polecam sklep i-wózki (mama i ja) Mają naprawdę konkurencyjne ceny i fajne zniżki Ogłaszają się tez na olx. Sklep znajduje się w Tarnowskich Górach, obsługa rewelka. Można także wysyłkowo. No i dzięki panu zdecydowaliśmy się na wózek adamex reggio, zapytaliśmy wprost co by polecił i nie za miliony monet, powiedzieliśmy na czym nam zależy i udało się dopasować wózek i fotelik. Zamknelismy się w kwocie 2 tys :) za wózek i fotelik cybex. Pozostało tylko wybrać kolor Oczywiście jeżeli macie wybrany model, to pan nie wnika w preferencje, nie narzuca swojego zdabia itp. My nie wiedzieliśmy czego chcemy, ale jego doradztwo nam bardzo pomogło :) Także małymi krokami kompletujemy wyprawkę i trochę mi szkoda... ciąża to naprawdę cudowny czas <3
 
Ja mam zwykła + cytryna :D Najgorsze jest to, ze jestem głodna a jest 5 rano dopiero, zwariuje [emoji14] Wczoraj kupiłam wannę i stojak oraz udało się nam kupić promocyjnie chicco baby hug za 719 zł. Jeżeli ktoś jest ze śląska polecam sklep i-wózki (mama i ja) Mają naprawdę konkurencyjne ceny i fajne zniżki Ogłaszają się tez na olx. Sklep znajduje się w Tarnowskich Górach, obsługa rewelka. Można także wysyłkowo. No i dzięki panu zdecydowaliśmy się na wózek adamex reggio, zapytaliśmy wprost co by polecił i nie za miliony monet, powiedzieliśmy na czym nam zależy i udało się dopasować wózek i fotelik. Zamknelismy się w kwocie 2 tys :) za wózek i fotelik cybex. Pozostało tylko wybrać kolor Oczywiście jeżeli macie wybrany model, to pan nie wnika w preferencje, nie narzuca swojego zdabia itp. My nie wiedzieliśmy czego chcemy, ale jego doradztwo nam bardzo pomogło :) Także małymi krokami kompletujemy wyprawkę i trochę mi szkoda... ciąża to naprawdę cudowny czas QUOTE].


Super ze padła decyzja :)
Hahah no ja nie boje sie np samej glukozy tylko tego ze przed nia juz padne z glodu ;p
Ja moge jesc i jeść przed snem a i tak budzi mnie cholerny głod
 
Super ze padła decyzja :)
Hahah no ja nie boje sie np samej glukozy tylko tego ze przed nia juz padne z glodu ;p
Ja moge jesc i jeść przed snem a i tak budzi mnie cholerny głod
Ja ostatnio mam to samo, zjem obiad i mnie dalej żołądek kręci... i muszę dojeść. Zapewne będę pierwsza w laboratorium, bo co mam robić :D hehehe
 
Hej dziewczyny :) trzymam kciuki za Wasze glukozy, ja dopiero za 2 tygodnie, ale staram się nie nastawiać.

Mam pytanie: czy któraś z Was na razie dla maleństwa kupuje tylko kosz mojżesza? Czy od początku stawiacie na łóżeczko? Mam małe mieszkanie, więc pomyślałam, żeby do pół roku mieć ten kosz, bo przynajmniej jest mobilny i mogę mieć Dzidzię przy sobie. Ale jakoś nie jestem do końca przekonana, bo utarło się, że dziecko=łóżeczko ;)
 
reklama
Hej dziewczyny :) trzymam kciuki za Wasze glukozy, ja dopiero za 2 tygodnie, ale staram się nie nastawiać.

Mam pytanie: czy któraś z Was na razie dla maleństwa kupuje tylko kosz mojżesza? Czy od początku stawiacie na łóżeczko? Mam małe mieszkanie, więc pomyślałam, żeby do pół roku mieć ten kosz, bo przynajmniej jest mobilny i mogę mieć Dzidzię przy sobie. Ale jakoś nie jestem do końca przekonana, bo utarło się, że dziecko=łóżeczko ;)
Ja stawiam łóżeczko. A nawet dwa, bo jedno u góry w sypialni i jedno na dole w salonie. Myślałam o koszu na dół ale stwierdziłam, że bez sensu inwestować w coś na chwilę, bo w moment zleci i będę musiała i tak łóżeczko kupić. Albo wyrosnie albo zacznie tam kombinowac i siadać.

U nas dziś studniówka :)
 
Do góry