reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Oo to obok mnie :)

Ale się dziś nie wyspałam. Mała zrobiła sobie imprezę w brzuchu 2.30 - 3.10 i potem od 4.20 do 6 szalała :D
No bliziutko :) Mój też jest aktywny w nocy ale nie budzi mnie. Z reguły jest tak że jak się córka obudzi to wtedy go czuję że też wariuje :) No i zawsze wieczorem tak od 21 aż pójdę spać :)
 
Hej dziewczyny u nas ostatnio wiele się dzieje ;) Młoda daje nam.popalic a to choroba , zęby i to żeby szły pokolei to nie idą po 4 na raz ... A dziś na 11 mam prenatalne połówkowe , może w koncu dzidziuś się ujawni :) co do porodu moja Gin powiedziała że CC zrobimy 15 lipca ( termin z om 22.07) . Boje się bo chciałam żeby i ona mi robiła drugie CC ... A ona 1.07/14.07 ma urlop ;( i coś czuję że jak ona wróci z urlopu to ja już będę w domku z maleństwem ...z Anną też miałam mieć CC 19.03 a w koncu urodziłam 14.03 ;) No a tak poza tym to czuję się świetnie , brzuszek rośnie , ruchy czuje od jakiś dwóch tygodni ;) No i jak widać na załączonym obrazku hehe nie potrafię spać ;) Buziaki odezwę się dziś po badaniach trzymajcie kciuki ;) Ps. Ja też ze Śląska ;) SJZ ;)

Powodzenia na połówkowych i daj znać kto się kryje w brzuszku[emoji4][emoji4]
 
Hej dziewczyny u nas ostatnio wiele się dzieje ;) Młoda daje nam.popalic a to choroba , zęby i to żeby szły pokolei to nie idą po 4 na raz ... A dziś na 11 mam prenatalne połówkowe , może w koncu dzidziuś się ujawni :) co do porodu moja Gin powiedziała że CC zrobimy 15 lipca ( termin z om 22.07) . Boje się bo chciałam żeby i ona mi robiła drugie CC ... A ona 1.07/14.07 ma urlop ;( i coś czuję że jak ona wróci z urlopu to ja już będę w domku z maleństwem ...z Anną też miałam mieć CC 19.03 a w koncu urodziłam 14.03 ;) No a tak poza tym to czuję się świetnie , brzuszek rośnie , ruchy czuje od jakiś dwóch tygodni ;) No i jak widać na załączonym obrazku hehe nie potrafię spać ;) Buziaki odezwę się dziś po badaniach trzymajcie kciuki ;) Ps. Ja też ze Śląska ;) SJZ ;)
Trzymam kciuki :)
 
@Momof229 gdzie się podziewasz?
A jakoś tak przez chwilę było tu dziwnie podczas przepychanek kto może mieć dostęp do zamkniętego forum a kto nie ,że coraz rzadziej tu zaglądałam. Ogólnie jestem już po usg połówkowym na którym gin potwierdził płeć z usg z 12 tygodnia czyli 2 chłopców chociaż w 15 tygodniu miała być jedna dziewczynka. Chłopcy w 19w3d ważyli po 290 g. Jeden z chłopców ma w lewej komorze ognisko hyperechogenne lekarz mówił że to nic takiego ale mam mieć echo serca płodu 21 marca . Niestety chyba mam objawy rozejścia spojenia łonowego . Nie jestem w stanie chodzić siedzieć ani podnosić nic ciężkiego.
 
reklama
Do góry