reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

A jakoś tak przez chwilę było tu dziwnie podczas przepychanek kto może mieć dostęp do zamkniętego forum a kto nie ,że coraz rzadziej tu zaglądałam. Ogólnie jestem już po usg połówkowym na którym gin potwierdził płeć z usg z 12 tygodnia czyli 2 chłopców chociaż w 15 tygodniu miała być jedna dziewczynka. Chłopcy w 19w3d ważyli po 290 g. Jeden z chłopców ma w lewej komorze ognisko hyperechogenne lekarz mówił że to nic takiego ale mam mieć echo serca płodu 21 marca . Niestety chyba mam objawy rozejścia spojenia łonowego . Nie jestem w stanie chodzić siedzieć ani podnosić nic ciężkiego.

Bardzo Ci współczuje tego bólu i przymusowego leżenia ale najważniejsze ze chłopaki rosną i wszystko u nich Ok. Trzymam kciuki za dobry wynik echo. Odzywaj się czeciej[emoji4]
 
reklama
Cześć Veni.
Momof współczuję bólu:( rozejście spojenia to straszne paskudztwo.
Mika ja tu nic nie widzę [emoji85]
 
Hej hej hej. Ale mnie dawno tutaj nie było. Witam was ciepło. Tak jakoś nie miałam weny żeby tutaj zajżeć. U mnie na liczniku 22 tydz. Jestem po drugich prenatalnych. Z dzieckiem wszystko w pożądku. Będzie trzecia dziewczynka (przeczucie miałam dobre). Postaram się częściej tutaj zaglądać. Całuski
 
Hej, dziewczyny, spotkanie to dobry pomysł :)
Momof trzymaj się tam i jestem pewna, ze wszystko będzie dobrze, musisz wytrzymać Biedactwo :*
Ja dzisiaj po 3,5 godz snu, jak tak dalej pójdzie to przypuszczam ze porządnie wyśpię sie dopiero za jakies kilka lat...
 
Hej, dziewczyny, spotkanie to dobry pomysł :)
Momof trzymaj się tam i jestem pewna, ze wszystko będzie dobrze, musisz wytrzymać Biedactwo :*
Ja dzisiaj po 3,5 godz snu, jak tak dalej pójdzie to przypuszczam ze porządnie wyśpię sie dopiero za jakies kilka lat...
No to trzeba nad czymś pomyśleć jak są chetne :)
 
A jakoś tak przez chwilę było tu dziwnie podczas przepychanek kto może mieć dostęp do zamkniętego forum a kto nie ,że coraz rzadziej tu zaglądałam. Ogólnie jestem już po usg połówkowym na którym gin potwierdził płeć z usg z 12 tygodnia czyli 2 chłopców chociaż w 15 tygodniu miała być jedna dziewczynka. Chłopcy w 19w3d ważyli po 290 g. Jeden z chłopców ma w lewej komorze ognisko hyperechogenne lekarz mówił że to nic takiego ale mam mieć echo serca płodu 21 marca . Niestety chyba mam objawy rozejścia spojenia łonowego . Nie jestem w stanie chodzić siedzieć ani podnosić nic ciężkiego.
Moja córka miała też to ognisko ale na trzecich prenatalnych już nie było po tym śladu. Gratuluję dwóch synków [emoji813] zaglądaj do nas.
 
reklama
Do góry