reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2019

Tak właśnie chciałam zrobić:) tylko zastanawiam się nad formatem, czy nie lepiej by było stworzyć odrębny temat i tam w pierwszym poście byłaby tabelka. Tam zastanowiły byśmy się jakie dane chcemy oprócz terminu, moze nawet imiona i wiek dzieci skoro ich tak dużo:) i można by było tam wpisywać żeby się nie zgubiły dane. Jest nas dużo i trzeba by to ogarnac.

Świetny pomysł z odrębnym tematem.
No i każda z nas zdecyduje, które dane chce podać.
 
reklama
Tabelka dobry pomysł.

Ja preparatów wielowitaminowych z założenia unikam, więc na pewno brać nie będę. Co do rozstępów... Zanim przytyję muszę znaleźć przyczynę mojego dużego przybierania na wadze w poprzednich ciążach :) Choć nie wiem czy znajdę i czy znów będzie 25+ :( Ale smarować się też raczej nie zamierzam ;)
 
@OnaZmijeczka super pomysł!
Co do rozstępów to ja nawet jakbym kremami które są najlepsze i kosztowały górę pieniędzy i tak mi nie pomogą (chcoaiz się balsamowalam kremem hipp mama jak się nie mylę bo skóra swedzialy) ja mam to genetycznie i nic na to nie poradzę... Nie mam jak wielkich i szerokich rozstępów ale je mam . .. A co do nadprogramowych kilogramów to w pierwszej przesyłam sama siebie(i opuchlizna) +32kg :errr: kolejna +25kg:rolleyes2: a ostatnia +22kg a później po każdej ciąży dochodzę do wagi 53-54 :rofl2:
 
Witam wszystkie nowe mamy

Ja jestem jak najbardziej za lista

Musiałam powiedzieć dziś na uczelni o ciąży. Wszyscy zachwyceni i miliony gratulacji. Cieszę się że mam tu tyle wsparcia
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień dobry chciałam do was dołączyć. Zrobiłam wczoraj test ciążowy i wyszły dwie kreski, chociaż drugą była blada. Jutro zrobię kolejny test. Z obliczeń wychodzi że termin mam na 16 lipca.
Witaj :)

Sprawdziłam z kalendarzem kiedy dokładnie mogło dojść do zapłodnienia i chyba wychodzi na to, że jestem dopiero na początku 5 tygodnia a nie 7....
 
Ostatnia edycja:
Do góry