reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Słyszałam że podobno najbardziej po twarzy widać. Mnie tak teściowa zdemaskowala w poprzedniej ciąży ;)
ja tam nic nie widze [emoji23] [emoji23] ale slyszalam przesad ze z chlopcem sie ladnieje a dziewczynki zabieraja urode.. to przesad jak kazdy inny ale tak mi sie skojarzylo [emoji12]
 
reklama
Hahaha co do wyglądu ... W piątek właśnie zauważyłam że jakoś tak cera mi się poprawiał ale uzasadniam to tym iż nie jem sera i nie pije mleka (kosmetyczka doradziła) ale to chyba nie dzięki temu hahaha
 
Hahaha co do wyglądu ... W piątek właśnie zauważyłam że jakoś tak cera mi się poprawiał ale uzasadniam to tym iż nie jem sera i nie pije mleka (kosmetyczka doradziła) ale to chyba nie dzięki temu hahaha
Ja miałam ładna cerę w ciąży i super mocne paznokcie mi się zrobiły. Ciekawe jak będzie teraz ;)
 
Ja rodzilam sn przez jakies 12 h, po ponad 2h parcia stwierdzili jednak, ze mnie potna. Za co oczywiscie jestem im dozgonnie wdzieczna. Ale przez te cale perypetie nie pamietam jak moj synek sie urodzil.. odplynelam na stole[emoji23][emoji23][emoji23] i polozna mnie budzila, ze to juz[emoji23][emoji23][emoji23]
Haha, ja to bylam tak wszystkim nacpana bo nic na mnie nie dzialalo wiec ladowali wszystko ze w dramatycznej sytuacji smialam sie na stole. Rodzilam naturalnie 9 godzin i skoczylo sie cc na szybko bo i mala i ja odplywalysmy. Ogolnie horror i teraz juz tylko na cc sie zgodze.

Dzisiaj moje mldosci sie z zyganko przemienaja
 
Cześć dziewczyny, potrzebuje Waszej opinii.

Dzisiaj jestem w 5t2d, miałam mieć wizytę u ginekologa 22.11 w 6t4d z pakietu Enel-med. Dzisiaj poszlam do rejestracji, bo coś miałam przeczucie, które się potwierdziło, bo: na wizycie nie będę miała zdobionego USG, tylko mogę dostać skierowanie i ktoś inny mi je zrobi w innym terminie. Oczywiście musialabym czekać kolejne tygodnie. Na szczęście dziewczyna w rejestracji była bardzo miła i zapisała mnie na USG bez skierowania, ale sytuacja wygląda teraz tak:
22.11 wizyta u ginekologa X
29.11 USG u ginekologa Y (bez wizyty - samo USG)
3.12 wizyta u ginekologa Z

I teraz mam mętlik w głowie, bo za każdym razem inny lekarz, nie ma też opcji, żeby było zrobione USG razem z wizyta.
Prosze, podpowiedzcie mi czy isc według tego ''planu" czy szukać jakiegoś innego kompetentnego lekarza, który jest w stanie zrobic mi normalnie USG podczas wizyty i przeprowadzić normalnie wizytę?
 
Ja już po treningu, zmachalam się nieźle ale power to mam taki że hej. Sztangami mogę rzucać :D będą zakwasy oj będą
Jednak hormony dają power.
Kiedyś czytałam że sportsmenki stosowały wczesna ciaze jako doping. Potem szły na aborcję i tak cały czas...

Super że bety rosną :)
Ja się jeszcze nie zapisał na powtórne USG czekam na terminy chciałam jutro lub pojutrze bo w piątek nie mam czasu
O masakra z ta aborcja!
Mysle ze ta energia zalezy od kobiety i jej organizmu. Ja w kazdej inaczej a w ostatniej pomimo 35 lat, 2 dzieci i ciazy latalam ponad wszystkimi, szybsza niz blyskawica. Tylko smieli sie ze mnie ze przeocze porod :-)
 
Cześć dziewczyny, potrzebuje Waszej opinii.

Dzisiaj jestem w 5t2d, miałam mieć wizytę u ginekologa 22.11 w 6t4d z pakietu Enel-med. Dzisiaj poszlam do rejestracji, bo coś miałam przeczucie, które się potwierdziło, bo: na wizycie nie będę miała zdobionego USG, tylko mogę dostać skierowanie i ktoś inny mi je zrobi w innym terminie. Oczywiście musialabym czekać kolejne tygodnie. Na szczęście dziewczyna w rejestracji była bardzo miła i zapisała mnie na USG bez skierowania, ale sytuacja wygląda teraz tak:
22.11 wizyta u ginekologa X
29.11 USG u ginekologa Y (bez wizyty - samo USG)
3.12 wizyta u ginekologa Z

I teraz mam mętlik w głowie, bo za każdym razem inny lekarz, nie ma też opcji, żeby było zrobione USG razem z wizyta.
Prosze, podpowiedzcie mi czy isc według tego ''planu" czy szukać jakiegoś innego kompetentnego lekarza, który jest w stanie zrobic mi normalnie USG podczas wizyty i przeprowadzić normalnie wizytę?

Idz i w miedzy czasie szukaj lekarza kompleksowego. Zebys szla na wizyte i miala komplet.
 
reklama
Cześć dziewczyny, potrzebuje Waszej opinii.

Dzisiaj jestem w 5t2d, miałam mieć wizytę u ginekologa 22.11 w 6t4d z pakietu Enel-med. Dzisiaj poszlam do rejestracji, bo coś miałam przeczucie, które się potwierdziło, bo: na wizycie nie będę miała zdobionego USG, tylko mogę dostać skierowanie i ktoś inny mi je zrobi w innym terminie. Oczywiście musialabym czekać kolejne tygodnie. Na szczęście dziewczyna w rejestracji była bardzo miła i zapisała mnie na USG bez skierowania, ale sytuacja wygląda teraz tak:
22.11 wizyta u ginekologa X
29.11 USG u ginekologa Y (bez wizyty - samo USG)
3.12 wizyta u ginekologa Z

I teraz mam mętlik w głowie, bo za każdym razem inny lekarz, nie ma też opcji, żeby było zrobione USG razem z wizyta.
Prosze, podpowiedzcie mi czy isc według tego ''planu" czy szukać jakiegoś innego kompetentnego lekarza, który jest w stanie zrobic mi normalnie USG podczas wizyty i przeprowadzić normalnie wizytę?
Ja mam pakiet w lux med i wygląda to tak, że i USG i wizyty u lekarzy są totalnie "przypadkowe" tzn. zawsze trafiam na innego lekarza. Zaczyna mnie to już irytować, bo każdy lekarz gada coś innego, każdy ma swoje podejście, żaden nie traktuje mnie jako "swojej" pacjentki. Myślę nad prywatnym lekarzem poza całym tym pakietem..
 
Do góry