reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Ale naprodukowałyście! ;-) a ja zdycham, katar mnie wykończy, córka z gilem do pasa, syn ma zapalenie krtani, drugi syn na szczęście JESZCZE zdrowy. A mąż jutro wyjeżdża w delegację [emoji23] piękna sprawa.... nawet nie mam kiedy podejść na krew, żeby sprawdzić betę...
Trzymam kciuki za szybujące przyrosty bety i usg :-)
Nie zazdroszczę :no2: i dużo zdrówka życzę :)
 
Powinno być. W poprzedniej ciąży w 6t5d widziałam już. Teraz idę w 6t6d z nadzieją że będzie więc u Ciebie to raczej na pewno.
ufff bo nie wytrzymam dluzej [emoji26] i tak mi sie dluzy okropnie do tego 22...

nie wiem jak to jest ale wszyscy mi mowia ze bardzo ladnie wygladam a nikt nie wie o ciazy [emoji23]ostatnio dziadek pichwalil moj wyglad, dzisiaj mialam kolejna sytulacje kumpela powiedziala ze jakos inaczej wygladam ale powiedziala ze na korzysc oczywiscie [emoji12] narzeczony ktory oczywicie wie dzisiaj wszedl i mowi kochanie sluzy ci ta ciaza bardzo ladnie wygladasz [emoji23]
 
reklama
ufff bo nie wytrzymam dluzej [emoji26] i tak mi sie dluzy okropnie do tego 22...

nie wiem jak to jest ale wszyscy mi mowia ze bardzo ladnie wygladam a nikt nie wie o ciazy [emoji23]ostatnio dziadek pichwalil moj wyglad, dzisiaj mialam kolejna sytulacje kumpela powiedziala ze jakos inaczej wygladam ale powiedziala ze na korzysc oczywiscie [emoji12] narzeczony ktory oczywicie wie dzisiaj wszedl i mowi kochanie sluzy ci ta ciaza bardzo ladnie wygladasz [emoji23]
Słyszałam że podobno najbardziej po twarzy widać. Mnie tak teściowa zdemaskowala w poprzedniej ciąży ;)
 
Do góry