reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Ale zazdroszczę energii ! Korzystaj póki możesz :))

Dokładnie:) korzystam na maxa wiem jak to jest później że ciężko wrócić do formy, ja właśnie ją odzyskiwałam... A tu zonk.


Olej ta babę i nie myśl już o niej. Beta była ok więc jest ok.
Ale nie wiem jak to jest z beta jak jest źle powinna spadać ale to pewnie też nie tak od razu tylko stopniowo. Ale specem nie jestem
 
Hej. Tak się rozpisujecie że się gubię powoli.

Fajnie że niektóre mają juz ciąże potwierdzoną i pierwsze usg za sobą, ja nie mogę doczekać się naszej wizyty w czwartek.

@linka1985 zdaje się Ty jesteś w szpitalu, trzymaj się ciepło, wiem ze musi być cholernie ciężko ale niestety nie możemy mieć wpływu na wszystko :-( :(:sad::hmm:

Też się zastanawiałam czy pojadę w tym roku na narty...

U mnie piersi się baaardzo powiększyły, jakieś kilka tygodni temu zamówiłam sobie kurtkę, teraz chciałam ubrać pierwszy raz zimową na spacer i co ledwo dycham i się dopinam, tak mnie ciśnie w biuście. Już największe staniki jakie miałam są mi za małe:szok:

Co do kąpieli w wannie to u mnie prawie codziennie z tym że woda letnia a nie gorąca jak to bywało wcześniej. Mam nawet wielką ochotę na kąpiel w wodzie z dodatkiem olejków eterycznych żeby poczuć się jak w saunie bo na maksa mi już tego brakuje.
Zamówiłam sobie zestaw olejków czekam z niecierpliwością na paczkę :laugh2:

Co do wyprawki to myślę że jak poznamy płeć, to zaczniemy szaleć. Mimo, że mam syna i córkę to trzeba będzie zacząć od zera, bo co mi pozostało, może jakis kocyk o_O

Na pewno wkrótce zakupie już poduszkę do karmienia, żeby było wygodniej spać na boku ;-) ;)
 
Dokładnie:) korzystam na maxa wiem jak to jest później że ciężko wrócić do formy, ja właśnie ją odzyskiwałam... A tu zonk.


Olej ta babę i nie myśl już o niej. Beta była ok więc jest ok.
Ale nie wiem jak to jest z beta jak jest źle powinna spadać ale to pewnie też nie tak od razu tylko stopniowo. Ale specem nie jestem
To też prawda. Tak szybko nie spada. No nic, to tylko 10 dni a nie cały miesiac :))
 
Ale naprodukowałyście! ;-) a ja zdycham, katar mnie wykończy, córka z gilem do pasa, syn ma zapalenie krtani, drugi syn na szczęście JESZCZE zdrowy. A mąż jutro wyjeżdża w delegację [emoji23] piękna sprawa.... nawet nie mam kiedy podejść na krew, żeby sprawdzić betę...
Trzymam kciuki za szybujące przyrosty bety i usg :-)
 
ja sobie odpuszczam bete do 22.11 az do wizyty :) kurcze jaki ja mialam dzisiaj zalatany dzien szoook tyle rzeczy zrobilam i to a takich obrotach [emoji23] [emoji106] jak taki dalej bedzie przebieg tej ciazy to cudownie [emoji173] [emoji173] umowilam sie juz tez do ortopedy na konsultacje co z tym moim porodem [emoji26]
 
reklama
Do góry