reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Nie, nie. Bardzo elegancko i przyjemnie! Zawolal mnie, zeby zaproponowac mi zmiane stanowiska... Ja probowalam odmowic a On cisnal dlaczego dopoki sie nie wysypalam. Skomentowal tylko, ze nie bedzie jeszcze gratulowal i ze trzyma kciuki, zeby wszystko poszlo ok. I ze mam sie niczym nie przejmowac. Ze On z zona za dlugo zwlekal i maja tylko jedno dziecko. Takze fajnie... Ale wciaz zle sie czuje mowiac o ciazy kiedy nie widzialam serca. Szczerze.. to plakac mi sie chce
emoji21.png
emoji21.png
emoji21.png
nawet moja mama nie wie.

No to masz fajnego szefa, brawo :) nie stresuj się, że już wie i, że mogłaś zapeszyc...musiałaś powiedzieć. Będzie dobrze!
Dlatego właśnie postanowiłam iść na wizytę później. Będzie skończone 8 tygodni. Bez stresu, wiem że się rozwija bo objawy nie dają mi funkcjonować. Przecież ciąża może być młodsza niż na to wskazuje @, ja bym złożyła skargę na lekarkę. Co za chamidło. Jak można tak potraktować człowieka... Za 10 dni bedzie serce jak dzwon!

Też dziś o tym myślałam. Trochę żałuję, że nie poczekałam z testem 2 tyg. Dłużej...ale wtedy nie dostałabym też hormonow. Kij ma zawsze dwa końce...a lekarka jeszcze osobiście ode mnie usłyszy, że ciąża ma się super i wszystkim ciężarnym pod gabinetem będę odradzać wizyte. O! ;)
O rany! Ktory tc? Poczekaj na nasteone usg. Czesto jest troszke pozniej
To 6 tydzień, tylko ze moje cykle są nieregularne.. od 31 dni wzwyż..
niektorym lekarzom powinno byc zabrane prawo do wykonywania zawodu tez taka mialam. poszlam chyba na poczatku 6tyg i nie zbadala mnie nie wyslala na bete ani nic powiedziala ze mam sie nie nastawiac bo to wczesna ciaza i tak jak wyszlam od niej to na nastepny dzirn dostalam plamien... mozliwe ze z nerwow
Mam wrażenie, że dla niektórych lekarzy wczesna ciąża to nie ciąża...
Jest beta! 178
emoji7.png


Jest kropek! Ulżyło! W czwartek powtórzę, dzwonię do gin i czekam grzecznie!
emoji6.png
Gratulacje!
Już po usg. Jest serduszko nawet dali posłuchać. Wszystko wygląda ok. Za 4 tygodnie mam wrócić
Gratuluję :biggrin2: przepisali jakieś badania?

Ja padlam po powrocie do domu i spałam 3h jak zabita. Powinnam coś zjeść, ale z moim apetytem jakoś super to nie jest...
 
No to masz fajnego szefa, brawo :) nie stresuj się, że już wie i, że mogłaś zapeszyc...musiałaś powiedzieć. Będzie dobrze!


Też dziś o tym myślałam. Trochę żałuję, że nie poczekałam z testem 2 tyg. Dłużej...ale wtedy nie dostałabym też hormonow. Kij ma zawsze dwa końce...a lekarka jeszcze osobiście ode mnie usłyszy, że ciąża ma się super i wszystkim ciężarnym pod gabinetem będę odradzać wizyte. O! ;)

To 6 tydzień, tylko ze moje cykle są

Mam wrażenie, że dla niektórych lekarzy wczesna ciąża to nie ciąża...

Gratulacje!

Gratuluję :biggrin2: przepisali jakieś badania?

Ja padlam po powrocie do domu i spałam 3h jak zabita. Powinnam coś zjeść, ale z moim apetytem jakoś super to nie jest...
Nie ja badania miałam już robione w piątek. To był tylko taki emergency scan bo plamienia miałam. W UK jest trochę inaczej ale i tak na mnie dmuchaja
 
Ja już po treningu, zmachalam się nieźle ale power to mam taki że hej. Sztangami mogę rzucać :D będą zakwasy oj będą
Jednak hormony dają power.
Kiedyś czytałam że sportsmenki stosowały wczesna ciaze jako doping. Potem szły na aborcję i tak cały czas...

Super że bety rosną :)
Ja się jeszcze nie zapisał na powtórne USG czekam na terminy chciałam jutro lub pojutrze bo w piątek nie mam czasu
 
reklama
Do góry