reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Hej laski
Ale się rozpisałyscie

Witam wszystkie nowe mamy.

Ja się mało odzywam bo zajęta w pracy i już mi to dało popalić. W niedzielę i wczoraj plamienia dziś mam usg i trochę się boję. Chociaż wczoraj przy badaniu zero krwi i szyjka zamknięta. Także oby było dobrze.

Jutro mówię na uczelni i jakoś zaraz w drugiej pracy bo dostałam zakaz noszenia i obciążania się i oczywiście zakaz współżycia. Ja nie wiem jak to ostatnie przeżyje [emoji23]
 
Hej laski
Ale się rozpisałyscie

Witam wszystkie nowe mamy.

Ja się mało odzywam bo zajęta w pracy i już mi to dało popalić. W niedzielę i wczoraj plamienia dziś mam usg i trochę się boję. Chociaż wczoraj przy badaniu zero krwi i szyjka zamknięta. Także oby było dobrze.

Jutro mówię na uczelni i jakoś zaraz w drugiej pracy bo dostałam zakaz noszenia i obciążania się i oczywiście zakaz współżycia. Ja nie wiem jak to ostatnie przeżyje [emoji23]
Powodzenia na wizycie. Trzymam kciuki. Daj znać po.
 
Hej, czekam na betę [emoji6]
Byłam na USG. Serduszka jeszcze nie ma. Lekarz powiedział że za 2-3 dni będzie. Wszystko wygląda tam ok, pęcherz jest wysoko. Potem poszłam do randomowej lekarki z lux medu. Powiedziała, że serce powinno już być, ze dobra beta oniczym nie świadczy i że raczej nic z tego ni będzie. Jestem na nią wściekła. Traktowała mnie jak natręta. Nie wiem co mam myśleć. Ni plamię, podbrzusze nie bólu...za 10 dni kolejne USG...
Masakra, co za baba...
 
Kurcze dziewczyny u mnie dzisiaj deszcz szaro ni ponuro... od rana w samochodzie spac mi sie cgce i oko mi skacze [emoji15] [emoji23] kupilam nowe firanki i zaslony do domu i tak sie zastanawiam czy chce mi sie to dzisiaj ogarniac [emoji23][emoji23]
 
niektorym lekarzom powinno byc zabrane prawo do wykonywania zawodu tez taka mialam. poszlam chyba na poczatku 6tyg i nie zbadala mnie nie wyslala na bete ani nic powiedziala ze mam sie nie nastawiac bo to wczesna ciaza i tak jak wyszlam od niej to na nastepny dzirn dostalam plamien... mozliwe ze z nerwow
 
niektorym lekarzom powinno byc zabrane prawo do wykonywania zawodu tez taka mialam. poszlam chyba na poczatku 6tyg i nie zbadala mnie nie wyslala na bete ani nic powiedziala ze mam sie nie nastawiac bo to wczesna ciaza i tak jak wyszlam od niej to na nastepny dzirn dostalam plamien... mozliwe ze z nerwow
Mówię tak samo jak ta co ja u niej byłam babsztyl wredny ...
 
reklama
Witam się rozleniwiona po długim weekendzie, już jutro środa i znów weekend. Czuje się dobrze na tą chwilę. Pamiętam w poprzednich ciążach około 7-8 tydzień strasznie wyostrzony węch. Teraz mam 5 tydzień i liczę, że może będzie inaczej[emoji4] jedynie co widać to mnóstwo wypryskow na twarzy. Po cichu liczę na dziewczynkę[emoji2] [emoji106]

Planujecie chodzić do lekarza na NFZ czy prywatnie?
 
Do góry