reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Za 10 dni będzie pięknie biło. :-) :)
Gdyby faktycznie nie biło, to byś chociażby plamila...

Dlatego właśnie postanowiłam iść na wizytę później. Będzie skończone 8 tygodni. Bez stresu, wiem że się rozwija bo objawy nie dają mi funkcjonować. Przecież ciąża może być młodsza niż na to wskazuje @, ja bym złożyła skargę na lekarkę. Co za chamidło. Jak można tak potraktować człowieka... Za 10 dni bedzie serce jak dzwon!
 
reklama
Dlatego właśnie postanowiłam iść na wizytę później. Będzie skończone 8 tygodni. Bez stresu, wiem że się rozwija bo objawy nie dają mi funkcjonować. Przecież ciąża może być młodsza niż na to wskazuje @, ja bym złożyła skargę na lekarkę. Co za chamidło. Jak można tak potraktować człowieka... Za 10 dni bedzie serce jak dzwon!
Też tak chciałam iść ale zapisałam się 3 grudnia to będzie 6t6d bo kończy mi się duphaston więc potrzebuję recepty. Mam nadzieję że będzie już [emoji173]️
 
Ja też idę w 8t 3 d i mam nadzieję że jakość wytrzymam do 3 grudnia
A ten bym najchętniej już wszystkim powiedziała ale poczekam aż sama zobaczę na ekranie
 
o 8:00 :) dostałam od lekarza skierowanie USG ciąży poniżej 10 tygodnia,do lekarza prowadzącego jeszcze się wybiorę po tym usg, Tylko jak wytrzymać tyle czasu ? :laugh2:
To wcześnie. Fajnie. Nie musisz czekać pół dnia. Ja mam o 15 a pewnie wejdę później. Musimy jakoś wytrwać do tej daty. Może jakoś zleci.
 
a jak juz tak napisalam o tym snie i o tej wyprawce to powiedzcie mi kiedy zaczynacie kompletowac wszystkie potrzebe rzeczy dla dziecka a te dziewczyny ktore maja juz dzieci to kiedy kompletowalyscie? moze pamietacie +/- tydzien albo miesiac ? :)
Przy pierwszej kompletowalam po 20 tc. W 30. Mialam juz wszystko gotowe, poprane itd.
Przy drugiej corce po 20 tc. Zaczelam odswiezac to co zostalo i ew. Dokupywac.
Przy trzecim wczesniej. Bo bylismy w Polsce ok. 16 tc. I korzystajac z okazji kupilismy wozek, lozeczko, wanienke stelaz itp. Znajomy nam przywiozl wszystko. Ciuszki i kosmetyczke juz pozniej na spokojnie.

Teraz jeszcze dobrze nie spakowalam wszystkiego... a tu zaraz rozpakowac zaczne! Dodatkowo no. Bujaczke elektryczna, kosz mojrzesz juz sprzedalam ale plany sie zmienily
 
reklama
Byłam na USG. Serduszka jeszcze nie ma. Lekarz powiedział że za 2-3 dni będzie. Wszystko wygląda tam ok, pęcherz jest wysoko. Potem poszłam do randomowej lekarki z lux medu. Powiedziała, że serce powinno już być, ze dobra beta oniczym nie świadczy i że raczej nic z tego ni będzie. Jestem na nią wściekła. Traktowała mnie jak natręta. Nie wiem co mam myśleć. Ni plamię, podbrzusze nie bólu...za 10 dni kolejne USG...
O rany! Ktory tc? Poczekaj na nasteone usg. Czesto jest troszke pozniej
 
Do góry