reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Rozwalilas mnie z tym zelaskiem.


A ja dalej czekam...

Przecież to się ostro wkurwic można [emoji52] współczuję. Ja wczoraj czekałam 20 minut na usg No mieli zmianę systemu, ale ja bywam straszną zołzą i na głos mówiłam co o tym myślę. Potem było mi głupio [emoji849][emoji849] ale dopiero po badaniu, jak stres zszedł [emoji13]
 
O mamusiu [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7] jakie promocje są?

Tak, mój amant to Tedek, Tedosław, Tedkinson [emoji23] ma 2 lata i bujne przyrodzenie [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]


Cześć! [emoji4][emoji4]

Można gdzieś zmienić nick? Bo chyba żelazko24/7 bardziej do mnie pasuje...
Na stronie „5 10 15”. Zamówiłam chyba z 20 rzeczy, w tym już takie większe polarki, pajacyk. Taki zestaw z Dinsey bluzka + spodnie ok. 26 zł, wiec myślę, że to dobra cena. Chyba, że mnie oszukali i te rzeczy w regularnych cenach nie kosztuja po 60-70 [emoji23]
 
Wczoraj pojawiła się prośba o pokazanie ubranek. To tylko 3 zestawy z chyba 20... Trochę mnie poniosło, ale były takie super promocje :D
Cudne ubranka [emoji813] Ja nie mogę się doczekać żeby poznać płeć to wtedy też trochę poszaleję. Mam wytłumaczenie bo przy córce mieliśmy większość ubranek z długim rękawem a teraz by się przydał krótki. Mąż musi to jakoś przeżyć :)

Ja miałam cc i niestety nie pozwolili kangurować tacie. Zabrali na mierzenie, ważenie i badania i przywieźli nam jak już byłam na sali poporodowej. Pewnie wszystko zależy od szpitala.

Wszystkim chorowitkom życzę dużo zdrówka! Wczoraj moi rodzice przyszli na urodziny córki i okazało się że mama chora (pewnie złapała od dzieci w szpitalu). Nie powinna w takim stanie do nas przyjeżdżać a jednak. Mam nadzieję że córka niczego od niej nie złapała..

My już po spacerku. Pięknie słoneczko dziś świeci. Aż chce się żyć :) oby więcej takich dni. Od razu lepiej z energią. Obiadek już mam gotowy. Teraz tylko czekać aż mąż wróci z pracy. Pewnie na zakupy popołudniu pojedziemy.
 
Przecież to się ostro wkurwic można [emoji52] współczuję. Ja wczoraj czekałam 20 minut na usg No mieli zmianę systemu, ale ja bywam straszną zołzą i na głos mówiłam co o tym myślę. Potem było mi głupio [emoji849][emoji849] ale dopiero po badaniu, jak stres zszedł [emoji13]
Na monitorze pisze ze 26 minut opóźnienia do konsultanta i 40 do diabetologa. Ja miałam wizytę na 10.45 i na 11 [emoji23][emoji23][emoji23] jest 11.50
Mnie stopuje mój chłop. Tak to bym juz dawno nazekala.
Ja rozumiem opóźnienia ale kurde jak pół godziny to pół godziny.
 
Marta, nie wiem jak Ty wytrzymujesz na kręgosłup z tym prasowaniem..? Podziwiam, ja od kilku dni sie zabieram za firanki i zebrać nie moge.
U mnie Fredzia, dwuletnia dziewica [emoji23] to by sie spasowali [emoji23]
 
A mi ta ciąża się strasznie dłuży ostatnio. Może dlatego że nie czuję się najlepiej

Ja jestem 30letnia pierworódką. Ale starania od 24 roku życia. Po drodze wiele "przygód" ( 6 poronień , nowotwór). I też czuje się trochę staro bo zawsze chciałam mieć dziecko w młodym wieku. Ale nie ważne kiedy, ważne że to serduszko się wogole pojawiło [emoji4]
 
Hahaha żelazko 24/7. Ja to nawet porządnego żelazka nie mam.

Ciężko Was gonić pracując. Jeszcze upierdliwa klientka mnie męczy mailowo... Aaaaa. Zamiast robić swoją robotę to zajmuję się bzdetami (nie pracuję w dziale obsługi klienta grr :p :p )
 
Mi zaraz kregoslup odpadnie od siedzenia w autobusach. I mam nadzieje ze jak do tej pory lekarz bedzie czekał na mnie nie ja na niego [emoji13]
 
reklama
Hahaha żelazko 24/7. Ja to nawet porządnego żelazka nie mam.

Ciężko Was gonić pracując. Jeszcze upierdliwa klientka mnie męczy mailowo... Aaaaa. Zamiast robić swoją robotę to zajmuję się bzdetami (nie pracuję w dziale obsługi klienta grr [emoji14] [emoji14] )
Przypomniałś mi że miałam wysłać email wczoraj [emoji23] ja to mam dziurę zamiast mózgu
 
Do góry