reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Pralam, ale często i nasze rzeczy w nim pralam. Bo mało prania było. Potem używałam też zwykłych typu sensitive
 
Powodzenia dzisiejszym wizytujacym [emoji4][emoji4]
Jeszcze jedno pytanie organizacyjne ;)
Czy rzeczy dziecka pierzecie w osobnym proszku ?
Tak będę prać osobno, w persilu lub fairy dla dzieci.


Ja dopiero mam czas by posiedzieć na tel, ogarnelam chatke, tylko zostalo gary pozmywac [emoji6] zakupy z rana z M zrobiliśmy zanim poszedł do pracy. Fajnie tak od rana miec porobione,potem można poleniuchowac i pobawić się z dzieckiem [emoji16] jeszcze tylko musimy pójść do lidla po kakao bo się skończyło...
 
I po dentyście :) poszło szybko i sprawnie na szczęście jeden malutki ubytek i spokój na kilka miesięcy, przy okazji ja się zapisałam na kontrolę


Ja czekałam 3 miesiące na NFZ i chcieli mu od razu aparat robić ale wyszło jak wyszlo :( Może teraz spróbuje zapisać i się uda, rok czasu to liczę że i dziecko trochę dojrzało 8-)

Idę brać się za jakąś robotę może prasowanie bo żelazko mnie przez całe ferie nie widziało :p a i słyszę że suszarka skończyła suszyć więc jest co robić.
Co na obiad dziewczyny dzisiaj ? Jakieś inspiracje?
@Wyjątkowa Marta kciuki zaciśnięte :)
Ogórkowa i placki ziemniaczane ;)
 
Dziekuje za wszysytkie odpowiedzi ;)
Właśnie siedze pod biedronką musiałam wyjść od kasy bo mi sie w głowie zakreciło. Zawsze tyle ludzi a obsługa jak muchy w smole...
 
Kuźwa napisałam posta i wcielo.

Co do usg piersi ja nigdy nie mialam. Muszę się umówić kiedyś jak będę w PL.

Co do poduchy ja mam dwie. Prostego Rogala i C i kocham obydwie. Jak byłam u rodziców i zapomniałam to spać nie mogłam.

Kciuki za wszystkie wizyty

@Wyjątkowa Marta sproboj że szklanka bardzo zimnej wody. Tutaj najbardziej polecana i ponoć działa. Bo jak Dzidzia śpi to nawet cukier jej nie obudzi.

A proszek toja od początku będę używać Eco i senstivie no tutaj takich typowo dziecięcych nie ma. @renisus chyba że się mylę?


Ja dopiero wstałam, jestem jak zombie
Cała noc męczyła mnie zgaga po KFC. Myślałam że będzie gorzej bo nietolerancja glutenu ale nic się nie dzieje narazie.
 
U mnie dzisiaj kasza gryczana i gulasz z sosem
Kiedyś prałam w Jelpie a teraz będę się was znawczyń radzić
Kciuki za wizyty dziewczyny
 
reklama
Do góry