reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2019

Ja na rozstępy mam taki zestaw ;) stosowałam kiedyś biooil na pośladki jak ćwiczyłam i nic nie dał :/
 

Załączniki

  • 20190205_135436.jpg
    20190205_135436.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 59
reklama
Hmm ja nigdy nie odczulam tutaj by ktoś mnie traktował jak zagrożenie dla dziecka, nawet w szpitalu[emoji53] teraz starszaki mieli zadrapane nogi bo nawróciła egzema i zanim dostaliśmy krem od lekarza to zdążyli się wydrapac ale w szkole nikt nic nie mowil, czy też na siniaki. Mnie kiedyś mama nastraszyla bo naogladala się serialu londynczycy i tam coś było że do szpitala z dzieckiem pojechali, znaleźli siniaka i chcieli zabrać im dziecko. I mama właśnie wtedy do mnie żebyśmy uważali bo nam dziecko jeszcze zabiorą
Ada u nas w szpitalu tak jest niestety i nie tylko na emigrantow ale i anglikow. Julka ma rany na ciele, ale juz od pierwszego dnia wiedza ze ma egzeme. A ten mlody wpadl w roze i mial nogi pocharatane, bal sie przyznac a oni nie zauwazyli jak ojciec go wsadzil do wanny. W szkole natomiast zauwazyli ma wychowaniu fizycznym.
Natomiast inna babka (angielka)z pracy opowiadala mi ze maz pojechal z mala do szpitala z opuchnieta reka. To rozmawiali z nim, tak jakby on cos malej zrobil. Nie mowie o odbieraniu dzieci, ale o samej obserwacji. Sasiadom dzieci zabrali dopiero jak 3 latek o 1 nad ranem po ulicy sam ganial. Moj brat wrocil do polski i dopiero po roku opieka zaczela ich szukac i interesowac sie dlaczego dzieci do szkoly niechodza. Babke wysmialam jak do mnie przyszla i zapytalam sie jak to jest, ze nie ma dzieci rok czasu i dopiero ich szukaja. Tak wiec, odbieranie dzieci za siniaka zapewne jest troszke ubrawione, ale wystarczy donos sasiada zeby pani z plakietka zapukala do drzwi.

Slodkie mamy cukrzycowe, polecam Wam hummus na kanapeczki. Bardzo ladnie cukier obniza [emoji39]
 
Ja na rozstępy mam taki zestaw ;) stosowałam kiedyś biooil na pośladki jak ćwiczyłam i nic nie dał :/
Ja stosowalam w pierwszej ciąży różne kremy ale niestety żaden nie zaradził na rozstępy. W drugiej wlasnie tą oliwkę i zaden nowy sie nie pojawił ale wydaje mi się , że to chyba nie był rezultat tej oliwki :) mi juz teraz zaczynaja sie poglębiac rozstępy te "stare" nie wiem co to będzie pod koniec ciaży. Może mam taką tendencję :( brzuch jak brzuch najgorzej uda bo to widać :(
 
Ada u nas w szpitalu tak jest niestety i nie tylko na emigrantow ale i anglikow. Julka ma rany na ciele, ale juz od pierwszego dnia wiedza ze ma egzeme. A ten mlody wpadl w roze i mial nogi pocharatane, bal sie przyznac a oni nie zauwazyli jak ojciec go wsadzil do wanny. W szkole natomiast zauwazyli ma wychowaniu fizycznym.
Natomiast inna babka (angielka)z pracy opowiadala mi ze maz pojechal z mala do szpitala z opuchnieta reka. To rozmawiali z nim, tak jakby on cos malej zrobil. Nie mowie o odbieraniu dzieci, ale o samej obserwacji. Sasiadom dzieci zabrali dopiero jak 3 latek o 1 nad ranem po ulicy sam ganial. Moj brat wrocil do polski i dopiero po roku opieka zaczela ich szukac i interesowac sie dlaczego dzieci do szkoly niechodza. Babke wysmialam jak do mnie przyszla i zapytalam sie jak to jest, ze nie ma dzieci rok czasu i dopiero ich szukaja. Tak wiec, odbieranie dzieci za siniaka zapewne jest troszke ubrawione, ale wystarczy donos sasiada zeby pani z plakietka zapukala do drzwi.

Slodkie mamy cukrzycowe, polecam Wam hummus na kanapeczki. Bardzo ladnie cukier obniza [emoji39]
To u nas inaczej. Tzn ze szkoły zaraz dzwonią jeśli dzieci chore i nie ma ich w szkole, nawet ostatnio wprowadzili procedurę że jak kilka razy będą dzwonić i nikt się nie odezwie to mają na policję zgłaszać. Ale np nasi sąsiedzi ,mają dwójkę dzieci, jak się kłócą to całą okolica musi wiedzieć, nawet o 3 w nocy. Raz widziałam jak szliśmy do szkoły, ona szykowala dzieci w samochodzie i nagle się drze że coś śmierdzi gownem, okazało się że jej córka wdepnela i weszła do auta, jak ona się na nią zaczęła wycierac, ta mała w ryk. Najlepsze jest to że 15 metrów dalej podjechala policja, często sobie robią tu wycieczki bo jest parę osób podejrzanych w naszej okolicy, ta policja nic kompletnie a na pewno słyszeli i widzieli jak ona się wydziera. Dosłownie w tym momencie odjechali [emoji53] ja byłam w szoku, myślałam że chociaż podejda, zapytają o co chodzi a tu nic

Co do szkoły to był kiedyś z moim Sebą taki Polski chłopczyk, jego tata go zabral z powrotem do polski a oni nie mieli nawet jak się dowiedzieć co się dzieje z dzieckiem, dopiero po jakimś czasie dotarli do jego matki i mówili że nic nie zgłoszone że dziecko nie będzie chodzić do szkoły...
 
Można normalnie, nadmiar wysikasz;)


Dzięki w imieniu pączucha. Wiek fajny jak sie nie jest w ciąży [emoji23] i tak też jestem taka.stara jak Ty [emoji1787]
Ja pamiętam, pierwsza ciąża, zero rozstępów, zadowolona, a po porodzie zobaczyłam swoje uda[emoji33][emoji33][emoji33][emoji33] matko całe pociete.
:)

Jeśli Wy z waszymi 33 jesteście stare to ja z moim 37 w sobotę muszę chyba testament spisywac[emoji23]

Ufff dziewczyny doczytalam do końca :D jeszcze nigdy nie mialam tyle do czytania rano.

trzymam kciuki za wizytujące (albo wizytująca bo juz nie pamiętam ile postów idzialam o wizytach)

Martka łącze sie w bólu glowy :(

Mlodego wytransportowalam do przedszkola i siedzimy sobie z córcią.

Nie chce zapeszać ale pochwale się - od 3 dni nie wymiotowalam :D mdli mnie nadal ale utrzymuje wszystko w żolądku :) jutro u mnie 15tc.

Trzymam kciuki żeby wymioty nie wróciły.

U nas w szpitalu nie robią grupy dzieciom :D ale moj mąż mówi że pewna to tylko matka :D - niestety moje dzieci charakterki mają po tatusiu jak nic więc sie nie wyrzeknie :) - wygląd po mamusi :)

U nas też standardowo nie robią ale na intensywnej już tak i to tam takie historie[emoji6]
Moja ma jak nic charakter po cioci. Mam nadzieje, że druga będzie z charakteru bardziej do nas podobna bo inaczej nam we dwie dom rozniosą[emoji23][emoji23]

Grupę trzeba robic dwa razy, dokładnie, zmieniły się zalecenia. Ja zrobiłam kawkę i czytam, bo już uszyłam to, co było zamówione. Teraz chyba się wezmę za to, co miałam w planach, kupiłam śliczny Softshell i chce uszyć takie spodnie na wiosnę i jesień, zewnętrzne. Liczyłam na dziewczynkę i z myślą o niej wzór w piwonie, a tu kicha poleca do jakiejś małej klientki:)

A masz jakaś stronkę(może być na priv) co by obejrzeć te Twoje caceńka i może ewentualnie coś zamówić?

Jest zwycięstwo siedzę w autobusie [emoji23][emoji23]

Brawo Ty[emoji122][emoji122][emoji122]
 
Ada brat zglosil ze wracaja, ale oni cos pomylili bo przyszli do mnie, ze to moje dzieci [emoji849]
Raz tez prowadzilam Julke do przedszkola, to widzialam policjantow z dzieckiew spacerowce. Stali pod domem i czekali chyba na kogos z opieki. Smutny widok...no ale tu gdzie mieszkam, to co chwile albo ktos kogos nozem dziabna, albo zabil. Taka patologia w tym Leicester i dlatego chcemy sie wyprowadzic gdzies dalej.
 
Ja stosowalam w pierwszej ciąży różne kremy ale niestety żaden nie zaradził na rozstępy. W drugiej wlasnie tą oliwkę i zaden nowy sie nie pojawił ale wydaje mi się , że to chyba nie był rezultat tej oliwki :) mi juz teraz zaczynaja sie poglębiac rozstępy te "stare" nie wiem co to będzie pod koniec ciaży. Może mam taką tendencję :( brzuch jak brzuch najgorzej uda bo to widać :(
Ja jak ćwiczyłam to wyszło mi 5 na pośladkach tak po bokach i teraz się boję że będę cała w rozstępach więc się smaruje może pomoże a jak nie to trudno ;) jak narazie nic nowego się nie pojawiło a jestem o wiele większa :D
 
Lady mam nadzieję że to nic poważnego.

Slodkatrojeczka bóle brzucha w przedszkolu to u mnie nagminne :-( ale u nas dzieci czasem jedzą parówki w przedszkolu na śniadanie A moje nie nauczone takich rzeczy jeść. Mam nadzieję że to tylko mała niestrawność i będzie wszystko Ok.
Chyba pęcherz... Będę musiała jej zrobić badanie moczu. Ona chodzi do zerówki w szkole podstawowej, dlatego mam ten "luksus" autobusu szkolnego ;) Mają tylko obiady, śniadanie bierze z domu. Dzisiaj śniadanie nie tknięte, obiadu podobno też nie ruszyła. Teraz w domu je, bo rosół zrobiłam. Ale ogolnie narzeka na bol brzuszka i że boli jak sika.
 
Chyba pęcherz... Będę musiała jej zrobić badanie moczu. Ona chodzi do zerówki w szkole podstawowej, dlatego mam ten "luksus" autobusu szkolnego ;) Mają tylko obiady, śniadanie bierze z domu. Dzisiaj śniadanie nie tknięte, obiadu podobno też nie ruszyła. Teraz w domu je, bo rosół zrobiłam. Ale ogolnie narzeka na bol brzuszka i że boli jak sika.
Zdrówka dla córci
 
reklama
Do góry