reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
To Ci powiem jak wyglądają statystyki;) taka np Ennis natrzaskala 20razy więcej postów niż Ty.. [emoji848]
Dobrze, ale ma doswiadczenie to moze pisać o wszytkim. Piszecie o dzieciach, pracach, zwolnieniach, problemach. Jak nie mam nic do powiedzenia to nie bede pisac byle co byle cos napisac. Wydaje mi sie ze liczy sie jakos a nie ilosc. Poza tym moze nie wszyscy maja na tyle czasu czy tez czasami ochoty by pisac tutaj o wszystkim tak naprawdę narazie obcym ludziom.
 
Eh podlamalam się:-( niby mam jeszcze 2kg na minusie A wyglądam jak pulchny misiu :-( boczki mi się zrobiły i taka jakaś grubiutka jestem - jakoś w tej ciąży mało apetycznie wyglądam.
Oj tam oj tam :p
U mnie też nikt nie widzi brzucha, ale ja uważam, że on tam jest :D zaraz zaczynam 19 tydzień. Fotka gdzie szykowalam się do wyjścia, stad torebka na ramieniu.
Jest brzusio, jest.

Mnie w pracy jeszcze nikt nie zaczepił/zapytał o ciążę więc może nie widać :p (wiedza 2os) a już co nieco odstaje, może się spasła - myślą
 
Eh podlamalam się:-( niby mam jeszcze 2kg na minusie A wyglądam jak pulchny misiu :-( boczki mi się zrobiły i taka jakaś grubiutka jestem - jakoś w tej ciąży mało apetycznie wyglądam.
Nie łam się ja też boczków załapałam, jestem (byłam) osobą szczupłą teraz mam kawał cyca, kawał "tyłeczka " i niezłą oponkę ale jakoś się tym nie przejmuje bo wiem że poleci po porodzie A mężowi bardzo podobają się moje obecne kształty;)
 
Dobrze, ale ma doswiadczenie to moze pisać o wszytkim. Piszecie o dzieciach, pracach, zwolnieniach, problemach. Jak nie mam nic do powiedzenia to nie bede pisac byle co byle cos napisac. Wydaje mi sie ze liczy sie jakos a nie ilosc. Poza tym moze nie wszyscy maja na tyle czasu czy tez czasami ochoty by pisac tutaj o wszystkim tak naprawdę narazie obcym ludziom.
Ennis jest w pierwszej ciąży;) ale właśnie dzięki pisaniu o tych bzdetach chociaż trochę się poznajemy.
 
Oliwia ja Cię kojarzę z nicka, ale tak naprawdę nic o Tobie nie wiem..

Dlatego pytam jakie chcecie kryterium,nie ja o tym decyduję, napisałam do administracji bo chcecie zamknięty, a szlaki mam przetarte, bo jestem modem. Dla mnie zamknięte forum jest po to,zeby pogłębic znajomość, a nie ja nawiązać. Pytanie jakie Wy macie doświadczenia..
 
Ennis jest w pierwszej ciąży;) ale właśnie dzięki pisaniu o tych bzdetach chociaż trochę się poznajemy.
Czyli twoim zdaniem lepiej pisac cos o czym sie nie ma pojecia (chodzi mi tu o mnie, nie o Ennis) bo bedzie wiecej postow i lepsze statystyki? Statystyki maja to do siebie ze to tylko liczby. Przepraszam ale to glupota, zreszta jak pisala @kasiaaa_k89 jesteśmy rozne, nie kazda z nas musi byc taka wylewna.
 
reklama
Ale czy to ważne kto ile postów napisał? Ja też jestem tu od początku i czytam codziennie ale nie zawsze piszę :p
Dobrze, ale ma doswiadczenie to moze pisać o wszytkim. Piszecie o dzieciach, pracach, zwolnieniach, problemach. Jak nie mam nic do powiedzenia to nie bede pisac byle co byle cos napisac. Wydaje mi sie ze liczy sie jakos a nie ilosc. Poza tym moze nie wszyscy maja na tyle czasu czy tez czasami ochoty by pisac tutaj o wszystkim tak naprawdę narazie obcym ludziom.
Ja was np w ogóle nie kojarzę [emoji85] może pisze więcej bo mam taką potrzebę i wam nie bronię pisać mniej ale kurde nie piszcie o mnie jakby mnie tu nie było [emoji85]
 
Do góry