reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Pewnie,że różnie sie uklada. Raczej chodzi mi o kobiety, które celowo, mając wszystko poukładane, odkladaja ciążę, a potem zaskoczone, że w wieku 40lat na pierwsze dziecko jednak może być trochę za późno..
Robienie sobie dziecka pod presją czasu to idotyzm, ale odkladanie tego w nieskończoność też jest głupie. My o drugie dziecko bardzo długo się staraliśmy, kilka ciąż po drodze stracilam, ale co ja moglam? To było niezależne od nas. Ale tego,że zdecydowałam się na ciążę w wieku 22lat nie żałuję i dzis zrobiłabym to samo:)
Ja te nie zaluje, a urodziłam mając 20 lat[emoji6] uważam że jak komu pasuje, jeśli ktoś się decyduje późno mieć dziecko to już jego sprawa, tak myślę, właściwie ktoś mógłby się do mnie przyczepić że młodo urodziłam i że nie skorzystałam z życia [emoji12] chociaż ja się nakorzystalam będąc nastolatką i szczerze mi starczy [emoji12]
 
reklama
Ale macie piękne brzuszki [emoji813]

Dopiero teraz zajrzałam na forum. Nadrabiam Was w wannie. Dziś mieliśmy pierwszą turę gości urodzinowych. We wtorek i w środę kolejne. Zrobiliśmy z mężem rano tort :)

Mi na zgage w poprzedniej ciąży pomagało mleczko do kawy. Teraz sobie kupiłam rennie ale dopiero raz testowałam. Pomogło :)

Co do imion to ustaliliśmy że ja wybieram dla córki a mąż dla syna. Teraz czekamy na potwierdzenie płci i będziemy działać w tym temacie.

IMG_20190202_132644.jpeg
IMG_20190202_170129.jpeg
 
Po pierwsze nie każdy partnera życiowego poznaje w wieku lat 20. Po drugie nie zawsze udaje się zajść w ciąże w rok, dwa, trzy.. Generalnie robienie sobie dziecka z pierwszym lepszym bo 25 lat na karku nie jest zbyt rozsądne jak dla mnie. Stuknie mi 34 we wrześniu, nie żałuje, że nie miałam dziecka z poprzednim partnerem. Z mężem staraliśmy się o pierwsze dziecko ponad 3,5 roku. Życie różnie się układa :)
Mi 35 w pazdzierniku [emoji33] z L jestem 11 lat razem.
W sumie moglabym powiedziec to samo o wczesnym malzenstwie i macierzynstwie. Moze nie tyle, ze nie rozumiem ale dla mnie to kosmos.
Serio jak slysze, jak moje kuzynki wychodza za maz po kolei w wieku 20-21 lat a ja do tej pory "na kocia lape", to lapie sie za glowe. Ale tak samo ktos moze reagowac na moja sytuacje.
 
Misty ale tort miam [emoji39]

Jagodka wlasnie na patologii zauwazylam ze jest duzo mam 40+, w sumie zawsze myslalam ze to ja jestem stara mama.
 
Ale macie piękne brzuszki [emoji813]

Dopiero teraz zajrzałam na forum. Nadrabiam Was w wannie. Dziś mieliśmy pierwszą turę gości urodzinowych. We wtorek i w środę kolejne. Zrobiliśmy z mężem rano tort :)

Mi na zgage w poprzedniej ciąży pomagało mleczko do kawy. Teraz sobie kupiłam rennie ale dopiero raz testowałam. Pomogło :)

Co do imion to ustaliliśmy że ja wybieram dla córki a mąż dla syna. Teraz czekamy na potwierdzenie płci i będziemy działać w tym temacie.

Zobacz załącznik 939379Zobacz załącznik 939380
O matko i córko... zjadłabym o_O
 
Chcialam Wam polecic ksiazke. Nienawidze poradnikow wszelkiej masci... Ale odnajduje sie w niej. Bo niewiele ma wspolnego z poradnikiem. Czyta sie szybko, jest zabawna.. i na tyle na ile sie orientuje w rodzicielstwie- prawdziwa. Dobra na relaks.

Ps. Wpis niesponsorowany[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
IMG_20190131_153612.jpeg
 
Ale macie piękne brzuszki [emoji813]

Dopiero teraz zajrzałam na forum. Nadrabiam Was w wannie. Dziś mieliśmy pierwszą turę gości urodzinowych. We wtorek i w środę kolejne. Zrobiliśmy z mężem rano tort :)

Mi na zgage w poprzedniej ciąży pomagało mleczko do kawy. Teraz sobie kupiłam rennie ale dopiero raz testowałam. Pomogło :)

Co do imion to ustaliliśmy że ja wybieram dla córki a mąż dla syna. Teraz czekamy na potwierdzenie płci i będziemy działać w tym temacie.

Zobacz załącznik 939379Zobacz załącznik 939380
Jeju jaki piękny i na pewno pyszny [emoji39][emoji39][emoji39] sto lat dla córci [emoji322]


Renisus no ja właśnie miałam 20 lat jak wyszłam za mąż i urodziłam pierwszego [emoji1] teraz czuje się staro bo on ma prawie 10 lat [emoji33][emoji23]
 
Chcialam Wam polecic ksiazke. Nienawidze poradnikow wszelkiej masci... Ale odnajduje sie w niej. Bo niewiele ma wspolnego z poradnikiem. Czyta sie szybko, jest zabawna.. i na tyle na ile sie orientuje w rodzicielstwie- prawdziwa. Dobra na relaks.

Ps. Wpis niesponsorowany[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]Zobacz załącznik 939382
Tez nienawidze poradnikow [emoji12]
 
reklama
Jeju jaki piękny i na pewno pyszny [emoji39][emoji39][emoji39] sto lat dla córci [emoji322]


Renisus no ja właśnie miałam 20 lat jak wyszłam za mąż i urodziłam pierwszego [emoji1] teraz czuje się staro bo on ma prawie 10 lat [emoji33][emoji23]
Haha! No ja czuje sie mloda niczym naslatka [emoji23] Plus L jest mlodszy o 3 lata [emoji12]
 
Do góry