reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Hugo fajnie :) Dziś mi trener opowiadał, że nasz wspólny znajomy spodziewa się dziecka i właśnie planują go nazwać Hugo. I byłoby spoko gdyby nie tło tej historii - otóż z żoną poznali się na spacerze, ich psy się zaczęły bawić i jej miał właśnie na imię Hugo i to na jego cześć [emoji85]

Hahaha :D mój kot to Jurek, może pomyślę nad imieniem Jerzy dla syna... tylko co kot na to jak będę wołać „Jurek”, a za nim będzie człapać mały człowiek.
 
Dziewczyny ja też nie mam imienia dla syna. Dramat jakiś [emoji23] Nic mi się nie podoba. Kurde pies Gucio [emoji4][emoji23][emoji23]
 
Hugo fajnie [emoji4] Dziś mi trener opowiadał, że nasz wspólny znajomy spodziewa się dziecka i właśnie planują go nazwać Hugo. I byłoby spoko gdyby nie tło tej historii - otóż z żoną poznali się na spacerze, ich psy się zaczęły bawić i jej miał właśnie na imię Hugo i to na jego cześć [emoji85] Dodam, że jego suka ma na imię Lea, więc pewnie jak się kolejna trafi córka to problemu z imieniem nie będzie [emoji85]
Haha, musze L powiedziec [emoji16]
 
Właśnie! Podpowiedzcie swoje typy dla chłopaka? :) Może mnie zainspirujecie. Mamy dość popularne nazwisko, więc imię może być oryginalne. Jednak bez przesady i rozmachu :D
Mężowi podoba się Leon, a mi Bruno.
 
Właśnie! Podpowiedzcie swoje typy dla chłopaka? :) Może mnie zainspirujecie. Mamy dość popularne nazwisko, więc imię może być oryginalne. Jednak bez przesady i rozmachu :D
Mężowi podoba się Leon, a mi Bruno.
Mój teść to Leon a Bruno (muszę to napisać) to mój pies. Ale zawsze byłam zakochana w tym imieniu ale ze moj D. Powtarzal ze nie będziemy miec dzieci dlatego dostal je pies.

Juz kiedys pisalam ze u nas jak bedzie chłopiec to bedzie Nataniel.
 
reklama
Mój teść to Leon a Bruno (muszę to napisać) to mój pies. Ale zawsze byłam zakochana w tym imieniu ale ze moj D. Powtarzal ze nie będziemy miec dzieci dlatego dostal je pies.

Juz kiedys pisalam ze u nas jak bedzie chłopiec to bedzie Nataniel.

Właśnie przed chwilą moja przyjaciółka napisała, że Bruno to imię psa jej sąsiadki z dzieciństwa :D
 
Do góry