reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Właśnie! Podpowiedzcie swoje typy dla chłopaka? :) Może mnie zainspirujecie. Mamy dość popularne nazwisko, więc imię może być oryginalne. Jednak bez przesady i rozmachu :D
Mężowi podoba się Leon, a mi Bruno.
U nas albo będzie Alex (Alex Ferguson) albo Anthony
 
reklama
Podoba mi się! Jest w moim stylu :)

O matko aż mi serce na chwilę stanęło:o pomyślicie że głupia jestem ale ja mam taka schizę za córkę że aż się boję iść na wizytę za tydzień :oops: wiem że najważniejsze żeby było zdrowe ale strasznie sobie wkręciłam dziewczynkę i trochę mnie to przeraża. Jak słyszę takie wieści to aż mnie nie wiem co.
Ja też byłam mega nastawiona na córkę, gdy lekarz na prenatalnych powiedział że na 90% syn wydawało mi się że się przeslyszalam.

Ja byłam przekonana na 100%, że to dziewczynka. Po prostu to czułam. Mój mąż zresztą tak samo, chociaż on uwielbia dzieci i dla niego rzeczywiście płeć była obojętna. Cóż, muszę przestawić się z marzeń o kokardach, sukienkach i czesaniu w warkocz na rzecz spodni, strzyżenia i piłki nożnej :D Może tak właśnie miało być, bo długo zapowiadałam, że nie chcę dzieci, później, że maksymalnie jedno. Teraz, gdy potwierdzi się informacja o synu to ta dziewczynka w głowie będzie mi o sobie przypominać i może w przyszłości dorobię się parki ;) dziękuję za wszystkie gratulacje i miłe słowa. Teraz czekam na wasze wizyty i informacje kto jest pasażerem :)
Ja też miałam wizję rodzina 2+1 I koniecznie córka. Na drugie się raczej nie zdecyduję, więc pozostanie mi czekać na synowa ;)

Jeszcze miesiąc temu słyszeliśmy, że to dziewczynka. Teraz jestem w 18 tygodniu i muszę przestawić głowę na chłopca. Mam wyrzuty sumienia, bo tyle par stara się o dziecko, a ja z wiadomością o płci czuje się dziwnie... Nie nazwę tego zawodem, ale wyobrażałam sobie małą psiapsi u mojego boku. Nie wiem jak to wytłumaczyć, bo nie chcę być opatrznie zrozumiana. Po tym jak wczorajsze emocje powinny już opaść to ja nadal jestem w szoku.
Wcale Ci się nie dziwię że jesteś w szoku, myślę że to normalna reakcja :)

Bardzo dobrze ciebie rozumiem, mnie rodzina i mąż tak nakręcają na dziewczynkę ze mam wrażenie ze wszyscy będą rozczarowani jak okaże się chłopiec :/
Najgorsze ze każdy wie Że ja zawsze marzyłam o córeczce i to oni powinni mi mówić ze nie ważne co będzie bo to dopiero pierwsze ...
U mnie właśnie tak mówią, że przecież to pierwsze itd. Druga na bank będzie córka.. I to drugie stwierdzenie ze na bank druga bedzie corka już doprowadza mnie do furii :)
U mnie w rodzinie tak samo wszyscy liczyli że będzie dziewczynka, także też czułam że są rozczarowani albo może te hormony i mi się wydaje.
 
Właśnie! Podpowiedzcie swoje typy dla chłopaka? :) Może mnie zainspirujecie. Mamy dość popularne nazwisko, więc imię może być oryginalne. Jednak bez przesady i rozmachu :D
Mężowi podoba się Leon, a mi Bruno.
U nas będzie Marcin, na szczęście byliśmy zgodni w wyborze imienia i dzieciom też się podoba [emoji4]
 
Widzę, że nie tylko My mamy problem z imieniem dla chłopca. Gdyby była córka to byłaby Lukrecja, a dla synka podoba mi się Leonardo, Fryderyk, Franciszek, Salwador... Mój M niestety nie jest przychylny tym pomysłom i możliwe, że będziemy szukać jakiś innych. Chociaż ja mówię wszystkim, że to mały Leonardo (podobają mi się takie imiona „wielkich” ludzi oraz Włoskie).
 
Ja to raczej wolę tradycyjne. Stanisław, Józef, Jan, Michał ;) Ale jakbym miała wybrać dla syna to byłby problem :D
 
reklama
Do góry