reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

U mnie zalerzy od lozyska i jak cukrzyca bedzie. Ale ja to na cc ide, o ile mnie Okruszek nie zaskoczy.

Wiecie zadno imie mi sie nie podoba.
To tak jak u mnie ale już mi powiedzieli ze 38t to max.
Ja dziś nie mogę opanować cukrów. Jak nie 2.5 to 10.
Co do imion to mi jedno ale nie jestem przekonana
 
reklama
U mnie zalerzy od lozyska i jak cukrzyca bedzie. Ale ja to na cc ide, o ile mnie Okruszek nie zaskoczy.

Wiecie zadno imie mi sie nie podoba.
Ja to nawet nad imieniem jeszcze nie myślę...ostatnio mój M był przekonany ze będzie dziewczynka przy ostatnim synku i już sobie wymyślił wtedy imię. A wyszło inaczej i ja musiałam wymyślać. A teraz dla chlopaka to już w ogole nie mam pomyslu więc niech ta dziewczynka będzie [emoji23]
 
To tak jak u mnie ale już mi powiedzieli ze 38t to max.
Ja dziś nie mogę opanować cukrów. Jak nie 2.5 to 10.
Co do imion to mi jedno ale nie jestem przekonana
No ja tez mam gorsze i lepsze dni, nie wiem od czego to zalezy. A najgorsze jest to ze jestem gloda caly czas i mam taka kluche w przelyku, jakbym za duzo wody wypila.
 
No ja tez mam gorsze i lepsze dni, nie wiem od czego to zalezy. A najgorsze jest to ze jestem gloda caly czas i mam taka kluche w przelyku, jakbym za duzo wody wypila.
Ja dziś cały dzień głodna chodzę. Ja chyba muszę usiąść i spisać sobie jakieś pomysły na jedzenie i godzinowo bo ja mimo że w miarę zdrowo jem to bardzo nieregularnie
 
Moj sie upral na Hugo, a ja pewna dziewczyny powiedzialam ze moze wybrac chlopca a ja dziewczynke. I mam teraz problem.[emoji58]

Hugo fajnie [emoji4] Dziś mi trener opowiadał, że nasz wspólny znajomy spodziewa się dziecka i właśnie planują go nazwać Hugo. I byłoby spoko gdyby nie tło tej historii - otóż z żoną poznali się na spacerze, ich psy się zaczęły bawić i jej miał właśnie na imię Hugo i to na jego cześć [emoji85] Dodam, że jego suka ma na imię Lea, więc pewnie jak się kolejna trafi córka to problemu z imieniem nie będzie [emoji85]
 
reklama
Dziewczyny, czy lactovaginal w ciąży jest ok? Lekarz mówił, żebym kupiła sobie jakiś probiotyk, bo mam lekką infekcje, ale w sumie powiedział, że obojętnie jaki będzie ok, bo to nic poważnego.
W ogóle zżarłam dziś sporo czekolady, 2 cukierki i 2 kawałeczki ciasta... nie jestem z siebie dumna. Jutro słodyczowy detox.
 
Do góry