reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Haha, masakra już się przestraszyłam, że w sobotę wydzwaniałam do swoich klientów i zwracałam im tyłek jakimiś pierdołami... i że swój dzień wolny poświęciłam na pracę [emoji23]
 
Jeszcze miesiąc temu słyszeliśmy, że to dziewczynka. Teraz jestem w 18 tygodniu i muszę przestawić głowę na chłopca. Mam wyrzuty sumienia, bo tyle par stara się o dziecko, a ja z wiadomością o płci czuje się dziwnie... Nie nazwę tego zawodem, ale wyobrażałam sobie małą psiapsi u mojego boku. Nie wiem jak to wytłumaczyć, bo nie chcę być opatrznie zrozumiana. Po tym jak wczorajsze emocje powinny już opaść to ja nadal jestem w szoku.

Wcale się nie dziwię. Też bym tak miała, lekarz wstępnie powiedział po prenatalnych, że dziewczynka ale nawet jak się potwierdzi na połówkowym to chyba nie będę kupować nic ultradziewczęcego zeby nie zapeszać;) Dopiero jak sprawdzę, że nie ma siusiaka to kupię sukienki :biggrin2:
 
Ja mam wizytę w czw Ale raczej płci się nie dowiem. I pewnie na połówkowe się umowie wtedy.
 
Ja mam polowkowe w piątek. Pewnie nie potwierdza bo takie u nich zasady żeby nie mówić. No ale może coś się tam zobaczy
 
reklama
Do góry