reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Mamusia muminka Ale super wieści. Dacie rade z dziećmi i przeprowadzka. Da się :) jakie imie wybraliście?

Bab artur w ciągu ponad pół roku przybrał tylko 0,5 kg. Więc chyba tak teraz będzie.

Aha gratuluje! Super ze sie udało [emoji4]
 
Bab Agatka przybiera ale ona drobna, w połowie stycznia wazyla 9kg

Mumusia no co za wieści! Gratulacje! Jak się czujesz?

Aha83 gratulacje pracy!!! Kiedy zaczynasz?
 
Pumelova chcą mnie jak najszybciej, dziś pracuję z domu, więc jutro czeka mnie rozmowa z dyrektorem, mam nadzieję, że skroca mi okres wypowiedzenia i od kwietnia tam pójdę [emoji106], mega się cieszę[emoji16], bo jeszcze udało mi się wynegocjować 25% podwyżki

jedyny minus, że na pełny etat, no ale jakoś ogarniemy dzieci, może kogoś do odbierania Miko znajdę
 
Aha - gratuluję pracy! Dodatkowy zastrzyk gotówki plus będziesz robiła to co chcesz super duet !!

Aga_k_m - dzięki za wsparcie. A Wy co tam jeszcze robicie z tej dłubaniny? Ja się zastanawiam gdzie kupić oświetlenie bo jak spojrzałam na niektóre ceny pojedynczego kinkietu to na razie wiszą same żarówki :). U mnie nie ma porównania bo Wy domek budowaliacie A my remont strychu i poddasza także inna liga, ale też wyzwanie.

Nika- myślę, że lepiej być przezornym A potem być mile zaskoczonym niż w druga stronę i potem płakać. Skoro widzą jakieś nieprawidłowości to lepiej zostać na obserwacji. Przecież nie chcą tego zrobić na złość. Jakby wszystko okazało się w porządku to nie sądzę by trzymali Cię kilka tygodni dla zasady bo Ju z Cię przyjęli. Porozmawiaj z Panią Doktor o Twoich watpliwosciach.

Ja czuję się dobrze, w marcu powoli jak dotrwam to chce powoli się wycofywać z pracy, żeby mieć czas na przeprowadzkę i przygotowania. Wyprawki nie mam jeszcze praktycznie żadnej. Jedynie to co po synku. Muszę zakupić nowy wózek spacerowy i lozko dla Wiktorka. 3 w 1 i łóżeczko po nim siostra przejmie i oczywiście zabawki. Kwestia imienia szkoda gadać... Nadal niezdecydowane...
 
Mamusia Muminka - a Hania? [emoji2]. Ty Ania, córka Hania, byłoby idealnie [emoji6].


U nas wszędzie jeszcze jakieś braki i niedokonczenia. Niby jest... Ale nie w 100% [emoji16]. A na zewnątrz w ogóle nic. Kurcze.. Ja to pamiętam jak kiedyś, kiedyś Tea80 wrzuciła remontowa metamorfozę swojego mieszkania zrobionego z hali (meeega, nadal jestem pod wrażeniem). Ehhh, i tym sposobem szkoda mi się zrobiło, że tyle z nas się tu wykruszylo.
 
reklama
Mamusia Muminka - a Hania? [emoji2]. Ty Ania, córka Hania, byłoby idealnie [emoji6].


U nas wszędzie jeszcze jakieś braki i niedokonczenia. Niby jest... Ale nie w 100% [emoji16]. A na zewnątrz w ogóle nic. Kurcze.. Ja to pamiętam jak kiedyś, kiedyś Tea80 wrzuciła remontowa metamorfozę swojego mieszkania zrobionego z hali (meeega, nadal jestem pod wrażeniem). Ehhh, i tym sposobem szkoda mi się zrobiło, że tyle z nas się tu wykruszylo.
Aga też o tym wczoraj myślałam, nawet zajrzałam na listę lipcowek....
 
Do góry