reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Dziewczyny, w drugiej ciąży tak szybko widać brzuch? Przeraża mnie to bo nikt mi nie uwierzy że tak jest i będą mówić że się obzeram:p
 
Pumelova - u szczuplutkich dziewczyn wszystko szybciej widać [emoji16], a i w kolejnej ciąży szybciej czuć ruchy, tak jak Aha pisała.
 
Aim - odniosę się jeszcze do tej hydroksyzyny bo mnie zaintrygowalas. Totalnie nic na Młodego nie działa? W żłobku coś śpi? U nas był czas, że clemastinum działał usypiajaco (ale nie proponuję, bo wiadomo).A jakieś ziolka, aromaterapia?
Ja pierdziu... Nie wyobrażam sobie funkcjonowania po takich nocach, a Wy w sumie od początku tak macie.
Kwestie jedzenia i picia pewnie też już sprawdzaliscie.
 
Emol - no i super! Wg mnie to najlepsza decyzja pod względem dzieciaków i swobody [emoji846]. Małe mieszanko w centrum.. Zylam tak 4 lata, i nigdy więcej nie chciałabym tam wrócić [emoji16]
 
Hej Dziewczyny!:)
Mamusia muminka supeeer!:) gratulacje!:) fajnie ze zagladnelas na forum, ja tez tak nostalgicznie ciekawa jestem co slychac u tych lipcowek, ktore juz sie nie odzywaja na forum:)
A z imieniem macie jakies typy? Czy zupelnie nic?

Aha gratuluje! Trzymam kciuki seby wszystko sie poukladalo po Twojej mysli:)

Bab ja w poniedzialek ide na szczepienie (jak dobrze pojdzie) to dowien sie czy Oliwka przybiera cos na wadze, bo nawet nie sprawdzalam tego.

Emol fajnie ze macie decyzje podjeta, my szukamy mieszkania ale ja jestem bardzo wybredna a ceny sa szokujace wiec jest ciezko;)

Aim podziwiam Cie z ta hydroksyzyna, widac musi byc u Was naprawde masakra z tym zasypianiem, bo ja sobie tak mysle ze w zyciu bym dziecku nie podala...
 
Mamusia super wieści :) gratulacje :) a że jeszcze pracujesz to cię podziwiam, pamiętam że w pierwszej ciąży długo pracowałaś, ale teraz ;) a co z Wiktorem ? Chodzi do żłobka ?

Aha gratulacje :) chyba i ja się muszę wziąć :) a co będziesz robić jak mały będzie chory ? Pójdziesz na opiekę ?

Emol myślę że dom to dobry wybór :) nie będziesz żałować

Mi P waży 10.2 kg wskoczył na 25 centyl z 3 :)
 
reklama
Dzięki, to że ruchy to słyszałam, chociaż na wrzesniowkach połowa już czuje w 12 tc hahah ale nie wtrącam się. Tylko brzuch mam już taki nie płaski, kurcze jak w 17tc poprzedniej a jestem w 10.

Emol dobry wybór:)

Abed gratulacje centyla![emoji173]
 
Do góry