reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Pumelova - w 12 tc to chyba kiszki czują, no ale ruchy to ruchy [emoji16]. A kiedy masz 1 prenatalne?
 
reklama
Abed jeśli chodzi o choroby dzieci do tej pory brałam zwolnienia w sumie tylko ja, teraz na zmianę z mężem będę brała plus ewentualne przyjazdy dziadków z Mazur jeśli będzie I'm pasowało, oby jak najmniej chorób
 
W zasadzie to dobry moment na zmianę pracy bo też okres mniej chorobowy (lekarka mi ostatnio mówiła że miesiąc, dwa i skończy się ten najgorszy okres infekcyjny)
 
Aga_k_m - Hania ładne imię, ale "H" jest mało słyszalne, nieme... i jak mąż krzyknie Ania czy Hania to i tak pewnie się obydwie będziemy odwracać.

Pumelova- mam wrażenie, że brzuch trochę wcześniej widoczny, ale na tym samym etapie z Wiktorkiem mam porównywalny w tym momencie jeśli chodzi o wielkość. Ruchy potwierdzam znacznie wcześnie wyczuwalne.

Pola - zastanawiamy się nad Marią, Weroniką, Anielą i Amelią. Ja to bym od razu wybrała Wiktoria, ale że syn Wiktor to nie chce robić mętlik w głowie syna bo jego imię mieści się w odpowiedniku żeńskim i od razu z niego zrezygnowaliśmy.

Aim - problem ze spaniem dotyczy w ciągu dnia czy w nocy też problem ?

Abed - przy Wiktorku na 2 tyg. Przed porodem poszłam na zwolnienie. Ja mam to szczęście, że są 2 babcie i na zmianę z nim zostaja. Jak tylko nauczy się korzystać z nocnik będą próby zostawienia w przedszkolu.

A u Was jak idzie u wygląda nauka nocnik? Sa jakieś próby?
 
Mamusia muminka ja chciałam Amelie Ale maz się nie zgodził bo jego była tak nazwała córkę. Także zostało na Liwci.

Artur już nocnikuje się. Robi czasami siusiu na podłogę jak jest zbyt zajęty zabawa. Ale kupa zawsze do nocnika
 
My też zostawiamy nocnik na lato albo trochę później. Nasza jeszcze niedojrzala do tego i on jest fajny ale żeby na nim stać
 
reklama
Bab oby, może nam w koncu minie katar [emoji85] chociaż to chyba alergiczny, pewnie coś na pylki wyjdzie[emoji23]

Mumusia ładne imiona, na pewno coś wam spasuje:)
U nas nocnik stoi, są dni że wola sisi i faktycznie sika, a sa dni że ani razu nie chce. Więc nie wiem.
 
Do góry