reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
My mieliśmy tup tup drewniany rowerek biegowy , super byliśmy zadowoleni, ale może teraz są lepsze, przecież to tyle lat temu..... [emoji2960][emoji12][emoji106]
 
Muszę się rozeznać, taki na dwór chciałam, w domu mamy pelno już. Mamy rowerek taki wielki, który my prowadzimy ale zanim Agatka sięgnie do pedałów to trochę czasu minie, teraz w nim siedzi po prostu jak jedzie(czyt jak jest wozona po całym domu):D
Też mamy taki i służy nam czasem na spacery, M. zamontował Kubie jeszcze trąbke i słychać na pół wsi że Kuba jedzie.;-) i też na etap pedałów jeszcze poczekamy, bo mu sporo brakuje
Kilka lat temu kupiłam chrześniakowi na allegro rower biegowy Bumerang z odwracaną ramą, jest niezniszczalny i ma hamulec. Bartet jeździł nim nawet po.schodach, to taki dość trudny użytkownik a rower przeżył ;-)

Złamałam się i idę jutro na usg do lux med, mam zamiar nic nie mówić, zobaczę czy sam zauważy jakieś nieprawidłowości. Mam nadzieję że trafię na dobrego fachowca, kiedyś moja gin wspominała, że jako jedyny porządnie robił usg prenatalne w lux med w Warszawie
 
Też mamy taki i służy nam czasem na spacery, M. zamontował Kubie jeszcze trąbke i słychać na pół wsi że Kuba jedzie.;-) i też na etap pedałów jeszcze poczekamy, bo mu sporo brakuje
Kilka lat temu kupiłam chrześniakowi na allegro rower biegowy Bumerang z odwracaną ramą, jest niezniszczalny i ma hamulec. Bartet jeździł nim nawet po.schodach, to taki dość trudny użytkownik a rower przeżył ;-)

Złamałam się i idę jutro na usg do lux med, mam zamiar nic nie mówić, zobaczę czy sam zauważy jakieś nieprawidłowości. Mam nadzieję że trafię na dobrego fachowca, kiedyś moja gin wspominała, że jako jedyny porządnie robił usg prenatalne w lux med w Warszawie
Daj znać po usg!

Dzięki za wszystkie info o rowerkach:)
 
Nika daj znać! Czyli idziesz do lekarza z polecenia?
Tak jakby, bo jak miałam iść na usg 28-32 tydzień, to moja ginekolog powiedziała że z wszystkich badań z lux medu dobrze robi tylko niejaki Mrozek, akurat wczoraj trafiłam, że miał na dziś termin. Zobaczymy, do tej pory zawsze robiłam prywatnie u dr Kretowicza, ogólnie różne opinie o nim krąża, ale nie że jest złym specjalistą, tylko ponoć cham, dla mnie zawsze był miły, rozważałam do niego iść, ale on najwcześniej będzie jutro, a nawet nie miałam się jak w weekend zapisać, bo jak.wyszłam z orłowskiego, to już przychodnia w której pracuje, była zamknięta.
 
reklama
Nika trzymam kciuki! Zabrzmiało banalnie ale z serca.

Pumelova, my biegowy rowerek mamy w planie na urodziny kupić, na razie mamy na oku Strider Sport. Zapowiada się fajnie jest leciutki i na długo wystarczy. Podobno solidny, w zestawie dwa siodełka, można dopasować do wzrostu dziecka.
 
Do góry