reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2017

Pumelova super :) trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze :) ale leżysz w domu ? Przynajmniej opieki nie będziesz musiała brać ;) tylko nie dźwigaj Agatki

Duże buziaki dla naszych Agatek :*
 
reklama
Leżę w domu, dopiero od wczoraj bo krwawilam po wizycie. Nie noszę, dzięki Bogu okruszek waży tylko 9kg[emoji87]
 
Linoone gratulacje dla Ciebie . Wszystkiego dobrego dla małej Julci. Niech się zdrowo chowa. I daje pospać
 
Pumelova Super! Gratulacje! [emoji7][emoji7][emoji7]
Najlepszego dla Agatki. Misia również Tobie składam najserdeczniejsze życzenia :)
 
Pumelova...gratulacje i wszystko dobrego na kolejne miesiące. Kciuki zaciśnięte i na pewno wszytko będzie dobrze.
 
Dziewczyny U mnie jak.nie dzieci to ja chora..W zeszłym tyg mnie grypa dopadła Ale mam nadzieję że dzieci się jakoś uchowaja i zaraz ich nie dopadnie.
Niestety mamy zwolnień nie biorą więc 2 dni luzu o na nowo do obowiązków i pracy. Ehh...przez tą pracę życie stanowocz za szybko mija...
 
reklama
Uła Pumelova pięknie! Gratuluję, oby do końca spokojnie Ci przebiegła ciąża:) Ale czad, hehe A mi się ostatnio śniło, że w ciąży jestem:-D A Tu jedna urodziła, kolejna w ciąży, super! Oby tylko mnie to już nie dotknęło:p

Leon przesadzil dzisiaj,no po prostu jak nie On, w ogóle od jakiegoś czasu,chyba od miesiąca budzi się milion razy w nocy z krzykiem, a dziś większość dnia mega marudził z takim aż ogłuszającym darciem i zaczął wchodzić na krzesła i grzejnik w łazience i szafkę pod tv. No normalnie nie poznawałam Bo, odbiło Mu. Oby jutro było lepiej.

A z innej strony zauważyłam, że na ciele mam strasznie suchą skórę,nawet na piersiach, poza tym właśnie piersi zrobiły mi się ckliwe, a nawet czasem bolące, strasznie to dziwne . Trwa to gdzieś tak od tygodnia,w nd zaczął mi się @, nigdy tak nie miałam, no chyba że w ciąży, a tu niby nie możliwe hymmm zagwostka.
 
Do góry