reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2017

Nika - Super! Trzymam kciuki, oby i poród był książkowy i taki rach-ciach i po bólu [emoji5].

No to Kubuś nowe trendy u lipcowek rozpoczyna, oby i reszcie kolezenstwa się udzielilo. U nas na topie jest: tata i am [emoji23]
 
reklama
U nas NIE na wszystko, wypowiadane z obrzydliwymi minami :D

Jejku, "czyjes" ciaze mijaja tak szybko. Nika999 zycze super rozwiazania. Jak tak rozmawiam ze znajomymi to jestem jedyna, ktora rodzila naturalnie. Wszystkie kolezanki mialy cc.
 
To u nas jest "dam" jako daj, udawanie Kury i poruszanie skrzydlami. A od kilku dni mówi "cwir" oraz jak rozsypał kakao, rozmawiałam z mama A ten skubaniec krzyczy "kakao" Ale chyba am, tata i dada (dzidzia) to top 3
 
Agakm wiem że fenistilem nie wylecze ale chciałam ulżyć bo do tej pory nie smarowalam niczym. Ale zniknely, tzn zbledly same. To tak na pierwszy rzut na taką wysypke (nie czerwone plamy tylko kropki na zgieciach) co byś poleciła wypróbować?

U nas najczęściej wypowiadane jest chyba jednak am[emoji23] mama tata też często idą, a tak to rządzi jednak hauhau jak tylko usłyszy za oknem. I cil cil zeby ptaszkow szukac.

Poranna burza i tego aerius używasz tylko podczas choroby? Bo nam mówiła pediatra żeby tego używać przez dłuższy czas ciągle i wtedy będzie efekt. Ale zobaczymy co powie alergolog.
 
Pumelova - bephanten sensiderm/zinadermin/ sudocrem polecam użyć na początku. Są najbardziej łagodne. A jak swędzi to fenistilem łagodzić.

Najważniejsze, że znika [emoji846].

Agatka też "am"? Noooo, to dobrze [emoji106] [emoji3].
Mój mąż się śmieje, że każde jego jedzenie w stresie się odbywa, bo zaraz ma Kaline obok siebie z komendą "am...daaać" [emoji23] (a przy tym śmiesznie potakuje głową). Jedzenie przy stole skutkuje tym, że zaraz i młoda na stole siedzi i grzebie nam w talerzach, wpycha giry i w ogóle... [emoji16]. Zaczęliśmy jeść przy blacie tyłem do niej [emoji23].
 
Hahaha dobre [emoji23] Agatka chętnie wszystkiego próbuje ale połowę wypluwa. Na śniadanie je tylko jajecznicę , na obiad głównie mięso, na kolację kopytka. A poza tym owoce chętnie większość, musy w tubkach owocowe też, sucha bula. Ale jeść musi w krzesełku że sliniakiem- efekt żłobka:p
Wypróbuję sudocrem bo mam:)
 
Mój Miko to za dużo też nie mówi, standard mama, tata, daj, tak i odgłosy zwierząt ale na topie jest "cio to?" I musze odpowiadać, bo inaczej jakby płyta się zaciela [emoji1787][emoji12][emoji120]
Nasz to samo, ciągle "co to?" Tyle że odpowiedź mu nie daje spokoju i pyta o to samo po 100 razy :p śmiejemy się, że nas sprawdza, czy mówimy prawdę ;-) ostatnio uwielbia chodzić z telefonem przy uchu i dzwoni do baby, dziadzi, kici i koko.:p
 
Pumoleva u nas to przeziębienie, ale brzydko kaszlal to poszłam do lekarza i tydzień siedzenia. Nie mam do tej pory co narzekać w kwestii chorowania a porównaniu że starszym więc ten tydzień chętnie posiedzialam, w sumie to pierwsza opieka odkad poszedł do żłobka bo zawsze latałam urlopem i teściowa :) Aerius ten syrop brał mój starszy przez jakiś czas ale jak mu alergia nie wyszła to kazano nam nie dawać. Zresztą ja nie widziałam różnicy.

Linoone super że tak szybko dobrze się czujesz :) a kilka godzin w domu bez drugiego to dużo :)

Potwierdzam chrzest nic nie zmienia w kwestii histerii :) u nas też są krzyki bez wyraźnego powodu... I te żeby postawić na swoim ... Ale za to się już zabrałam i się nie uginam dla świętego spokoju i widzę efekty :) u nas są krzyki nocne :( i to mnie dobija ....
U nas też ulubione słowo to nie :)
 
reklama
Do góry