reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Aha - pocieszam, że i u nas tak jest.. I do tego pierze nas na wszelkie możliwe sposoby (z zamachu, z płaskacza, z banki, z nogi, ew.. Szczypie bądź gryzie). Szatanisko małe [emoji23], przez co ciągle powtarzam swojemu M, że pora ja ochrzcic [emoji23][emoji23]
 
Aha - pocieszam, że i u nas tak jest.. I do tego pierze nas na wszelkie możliwe sposoby (z zamachu, z płaskacza, z banki, z nogi, ew.. Szczypie bądź gryzie). Szatanisko małe [emoji23], przez co ciągle powtarzam swojemu M, że pora ja ochrzcic [emoji23][emoji23]
O biciu to wstydzilam się mówić[emoji1787][emoji23][emoji12] nawet dziś zapytałam panie w żłobku czy bije dzieci, pani powiedziała, że nie, że bardzo ładnie się bawi, a w domu wieczna wojna ze starszakiem
 
Haa, czyli i ja nie jestem sama w tej niedoli [emoji16][emoji85].

Poranna_burza - no to u nas też ostatnio rzuca czym popadnie. Sztuccami jeszcze nie.. Ale wczoraj strzelała z łyżki obiadem w podłogę [emoji16].

Maluje mi wszędzie.. I wszystkim. Najbardziej lubi pisaki (wyciąga starszej) i strzela mi arcydzieła na płytkach i ścianach. Uwielbia też kremy i pasty do zębów (wczoraj ubarwila mi stolik RTV).

Kreatywność i bunt 2-latka w natarciu
 
Dokładnie [emoji16]. Cóż.. Albo będziemy żyć w ciągłym strachu, albo przyjmiemy, że teraz to jeszcze lajcik i gorsze wiecznie przed nami [emoji23] (w końcu mamy starsze dzieci, i zaczynaja się pojawiać nowe problemy. Ty Aha masz Syna w wieku mojej, więc może jeszcze nie jest tak źle... Ale 9/10 letnie baby potrafią już niezłe dramaty odstawić. Pisałam, że moje Starsze Dziecię poszło w zielonych włosach na wigilię klasowa [emoji6][emoji23]? ).
 
Emol - wszystko przed Wami [emoji23].

A co do włosów.. Dostała rok temu od mojej przyjaciółki takie gąbki z koloryzującym pudrem do włosów... No i pojechała na zielono (po długości, w formie pasemek) 2/3 glowy. Dobrze, że nie padało, bo robilaby za Shreka /Fione, ew. Choinkę (pod klimat świąteczny)[emoji16] .
Także kochane.. Patrzcie co prezentujecie dzieciom, i jakie prezenty Wasze dzieci otrzymują (3 lata temu moja siostra podarowała J kosmetyki dla dzieci (paleta cieni, błyszczyki, szminki), efekt był taki, że siedziała później pod klatka z oczami niczym niebieska panda [emoji23] (obok niej siedziała starsza sąsiadka artystka (70 l) z brwiami na zielono i warkoczykami). Zabranianie jej malowania przynosiło jedynie histerie i płacz, tłumaczenie nic nie dawało, więc pozwolilismy jej żyć jak chce i zebrać "poklaski" i wszelkie "uznania" od otoczenia. Wyszła samodzielnie pomalowana (jak do tej pory) tylko ten jedyny raz [emoji5].
 
reklama
Apropo prezentow... Moj syn lubi ksiazeczki z serii Kicia Kocia. Bylam w Empiku to wybralam mu jakies dwie, nawet nie patrzac co jest w srodku. Zaczynamy czytac, a tam Kicia jezdzi na odkurzaczu.... Od tego momentu moje dziecko podczas odkurzania siada na odkurzacz... Wczesniej nie mial takich pomyslow. Moj blad, ze nie przejrzalam ksiazki przed pokazaniem dziecku, ale kto wymysla takie rzeczy.... No juz napewno mu nie kupie. Juz mi sie nie podobalo jak w jednej ksiazeczce wieszali majtki na plazy zamiast choragiewki, ale jezdzenie na odkurzaczu to przesada :D
 
Do góry