reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Dziewczyny, chrzest nic nie daje w tej kwestii :p mój ochrzczony, a bije niemiłosiernie, kota o już krzykiem terroryzujezuje, a wczoraj zawalił naszą kotkę z drapaka, że zawisła na firnace... Wszystkimi kremami i mazidłami od.razu policzki kremuje, niedawno pięknie mi pomalował fronty w kuchni kredkami, a jak jest zmęczony, to chce unicestwić świat z główki...
 
Nika - sorry, ale od razu mi lepiej [emoji16].

A Ty jak się czujesz ciężaroweczko?

Dzisiaj snilam, że jestem w ciąży..w ciąży . Masakra [emoji23]. Nawet we śnie przerabialam jak urodzić pierwsze i ochronić drugie [emoji16]. Obudziłam się spocona.. Popatrzyłam w sennik, a tam pełne sukcesy w temacie [emoji16]
 
Dzięki dziewczyny! [emoji8]
Ja się czuję dobrze, jakbym nigdy nie rodziła. O wiele lepiej niż poprzednio. Od wczoraj jesteśmy w domu, Lesz w sumie olał siostrę, tzn patrzył się, dotykał, a jak zaczęła ryczeć to przyleciał i w szoku patrzył. Mamy dostawkę wiec włazi jej do łóżeczka. Na razie jest spoko. Tylko noc słaba, bo przyszedł do nas do łóżka w nocy jak karmiłam i nie chciał potem zasnąć, raz on ryczał raz ona i w efekcie czego pół nocy nie spałam. Teraz mąż pojechał do biura i zawiózł go do żłobka, więc do 16 mam spokój i odsypiamy. [emoji6]

Hehe, jak mój jest nieznośny to też mówię, że to dlatego że nieochrzczony [emoji12]
Nasz ma ciągle różne fazy. Raz siedzi w wannie godzinę, a następnego dnia po 2 minutach wstaje z rykiem i chce wyjść. Ze wszystkim tak ma.. ja nie zwracam na to uwagi, bo ciągle musiałabym się stresować.. [emoji23]
 
Linoone - super! Cieszę się, że samopoczucie poporodowe tak wyśmienite [emoji16].
L jeszcze malutki i nie dziwię się, że taka reakcja mu się włączyła. Dobrze, że macie ten żłobek, zawsze to chwila regeneracji dla Ciebie. No i fajnie, że póki co masz męża blisko. Odpoczywacie ile wlezie. Buziaczki dla Julci [emoji8]
 
Widzę, że nie jestem sama z krzykami, biciem, ale narazie nie rysuje wszystkiego tylko po kartce ;) Iga najbardziej lubi słowo Nie, wszystko jest na nie, nie nie ! A jak słowo Nie nie pomaga to zaczyna krzyczeć nie wiadomo o co ....
Ha ha ostatnio tez myslalam, że może że nie ochrzczona to dlatego ale jak inni tak mają to luz..ha ha ;)
Bylysmy dzisiaj nowy wózek przymierzyc w sklepie to nie chciała usiąść do żadnego i krzyczala...

Linoone fajnie, że dobrze się czujesz :) korzystaj i odpoczywaj :)
 
Abed zdrówka, co tam się dzieje?
Aha o u nas też z przebieraniem jest hardcore.
Aga_k_m o ty niedobra tak żabą dziecko straszyć. Za to ja młodemu mazakow nie daje, mimo że ma z okraglymi końcówkami dla maluchów, bo nie ogranicza się skubaniec do i kartki, a jednak kredki lepiej zmyć. Jagoda mistrz :)
Poranna_burza gratulacje ze ruszyło mięso :)
Ewella hehe nie to u nas no 1. Mówi to w tylu intonacjach, że hej.
 
reklama
Nika - sorry, ale od razu mi lepiej [emoji16].

A Ty jak się czujesz ciężaroweczko?

Dzisiaj snilam, że jestem w ciąży..w ciąży . Masakra [emoji23]. Nawet we śnie przerabialam jak urodzić pierwsze i ochronić drugie [emoji16]. Obudziłam się spocona.. Popatrzyłam w sennik, a tam pełne sukcesy w temacie [emoji16]
A dziękuję, w sumie to bardzo dobrze a już 32 tydzień ;-) moja ginekolog śmieje się że jestem stworzona do ciąży, bo wszystko książkowo, oby i z porodem tak było :p bo nie uśmiecha mi się znów rodzić 15 h :-)

A u nas dla odmiany Kuba kocha słowo TAK! Kilka razy go sprawdzaliśmy i używa świadomie, jak coś jest na nie to po prostu nic nie mówi :p
 
Do góry