reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

U nas o ile czapka jakoś ujdzie, to rękawiczki-masakra... ogólnie Kuba dalej jest taki kompakcik, więc na rękawiczki pięciopalczaste to się nawet nie porywałam, bo nie wyobrażam sobie upychać tych mini paluszków...
poranna_burza nam właśnie po odrze, różyczce mówiła doktor że 2 tygodnie grasuje w organizmie.
 
reklama
Nika999 przybijam piątkę jeśli chodzi o rękawiczki, masakra.... A już myślałam, ze tylko moje dziecko takie uparte. W ogóle Miko to jest mega charakterny, zlosnik, krzykacz jak coś nie po jego myśli to nie odpuści
 
U nas rękawiczki też bee, ale z tym akurat lżej niż z czapka, bo rękawy w kurtce mamy dłuższe, no i kurtka narciarska.

Ale czapka tragedia... Bo tutaj nawet kaptur nie do końca chroni
 
Poranna_burza Grześ miał 40 stopni przez 5 dni po tej szczepionce. Byliśmy u kakwrza, badalismy mocz. Stwierdzono że od szczepienia. Ponoć to Odra (najpierw przeciwciała są produkowane na swinke potem Odra i na końcu różyczka - wtedy też może być gorączka)
 
Też myślę, że to przez szczepienie.
A propos dzwoniła do mnie dziś babeczka z przychodni zapytać czy L jest zdrowy, bo w pon można by Go na pneumo zaszczepić. A ja tak myślę, no jasne, czemu nie? Wiecie od września starałam się wyczaić kiedy L będzie zdrowy i w końcu o tym zapomniałam:p Jeszcze kiedyś chcę moich zaszczepić na ospę. Ale to już osobna historia.

Byłam wczoraj i dziś z L na spacerze, mega się uśmiałam, On taki misiek zakamuflowany tuptający po śniegu i mega się cieszący z rzucania śniegiem hehe. W galerii wrzucę zdj:)
 
reklama
Arturowi wyskoczyła dzisiaj rano wysypka na brodzie. Czy to może być od jajka (po śniadaniu, ale on je kilka w tygodniu i dopiero teraz? Może za dużo ich?) Ale wczoraj robiliśmy pizzę i jadł pierwszy raz drożdże. Czy dopiero po 12h mogła sie pojawić? Ja sie nie znam na uczuleniach ale może któraś z Was mogłaby powiedzieć czy można za dużo zjeść jajek i wyskoczyła uczulenie?
IMG_20190128_100201.jpeg
 
Do góry