reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Emol - pewnie, zawsze warto skontrolować. Ale trzymam kciuki aby ten typ(ka) tak miał [emoji5][emoji6].


Liluli - nie nooo, brawo.. U nas w październiku były płacze i walki wręcz z inhalatorem. A co do tego, że wszystko zależy od indywidualnych chęci... To mam to na codzień ze wszystkim. Najgorzej z czapka - będzie miała na głowie tylko wtedy jeżeli sama ja sobie założy, i ta co sobie wybierze [emoji16]
 
reklama
Aga k_m początki były straszne . Ciągły płacz i bał się wziąć maseczkę do reki,ale jak się już przekonał to tylko sam chce.
A co do czapki to wiem o czym piszesz. Szymek też nie chciał wogole nosić czapki. Ja mu ubierałam a on zaraz ściągał . Więc jeszcze w grudniu bywały dni że chodził bez czapki,a teraz przed wyjściem maca głowę czy napewno ma czapę [emoji23]
 
U nas z inhalacjami sa problemy, nie ma opcji zeby sobie pozwolil.

Co do czapki to tez wybiera jaka chce. Dzisiaj chcial zalozyc czapne z daszkiem :D Dodatkowo ja zawsze musze miec czapke. Inaczej nie zalozy. Jak wychodze bez niego to zawsze mi pokazuje, ze mam wlozyc czapke:D

Dziewczyny w tamta srode maly mial szczepionke odra, swinka rozyczka. Dzisiaj minela 8 doba i po drzemce pojawila sie goraczka. Myslicie, ze to po szczepionce? Najgorsze, ze weekend, a nie chce isc z nim na ostry dyzur. Teraz mam dylemat, czy go zapisac na jutro do lekarza, czy przeczekac. Chyba go zapisze. Podobno tylko 15% dzieci goraczkuje po szczepionce.
 
Poranna _ burza - ja też uważam jak aha, że po 8 dniach to już niekoniecznie gorączka ma związek ze szczepieniem. Dobrze, że idziesz do lekarza. To mógł być jednorazowy przypadek... Ale może być też początkiem jakiegoś chorobska a weekend przed Wami. Zdrówka!

Z czapka no wiesz.. Trzeba dawać dobry przykład [emoji16]. I jak sie wymaga od dziecka to i samemu trzeba nosić [emoji14][emoji6].
U mnie letnie czapy pochowane, ale po domu lubi latać w kapeluszu. I w ogóle w domu to ona uwielbia czapy nosić, a na zewnątrz często ściąga.
 
Aha83, aga_k_m - podobno przy szczepionce odra, swinka, rozyczka goraczka moze pojawic sie od 5 do 10 doby. Tak mowila nasza lekarka. Zęby raczej nie. Juz ma 16, zostaly tylko piatki. Maz zapisal mas na 16.00. Tylko nie ma naszej lekarki.

Aga_k_m - moj zaklada czaoke z daszkiem podczas sluchania muzyki :D dlatego wszystkie czapki ma w szufladzie..
 
Dzięki, dobrze wiedzieć, a odnośnie zębów mój Miko ma dwie piątki na dole [emoji44][emoji106]
Aha83, aga_k_m - podobno przy szczepionce odra, swinka, rozyczka goraczka moze pojawic sie od 5 do 10 doby. Tak mowila nasza lekarka. Zęby raczej nie. Juz ma 16, zostaly tylko piatki. Maz zapisal mas na 16.00. Tylko nie ma naszej lekarki.

Aga_k_m - moj zaklada czaoke z daszkiem podczas sluchania muzyki :D dlatego wszystkie czapki ma w szufladzie..
 
reklama
Ooo, poranna_burza - dzięki! Człowiek całe życie się uczy [emoji846]. Trzymam kciuki za wizytę.
Nooo, to Syno od małego ma swoją stylowe [emoji16].
 
Do góry