reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Moja w ogóle nie je kaszki.. Ale szczerze - jakby jadła to bym robiła na mm bo miałaby witaminy przynajmniej. Moja ma mało zroznicowana diete
 
Poranna_burza jak lapisowaliscie zęby? Bo być może też nas to czeka.
Ola ale chyba nawet przy podejrzeniu styczności z chorym można na ospę szczepić.
Aim a u nas wszyscy w domu na grypę poza Grzesiem, coś mi się ubzduralo że od 3 r.ż. więc wyszczepilam rodzinę. Kleszcze w przyszłym roku na wiosnę mam plan. Koty łapią to i Grześ może.
Linoone biedny , mam nadzieję że go nie swędzi.
Bab ja młodemu daje w nocy herbatkę z ksylitolem ( żeby pH zmienić ) kaszki na wodzie, ale ostatnio rzadko je.
Dłużej mnie nie było bo załatana jestem, już bym poszła do pracy odpocząć :) robią nam ulice więc codziennie po śniadaniu kilka godzin oglądamy koparki i walce :)
 
U nas coraz bardziej się rozkręca. Młody jest cały w krostach. I doszła wysoka gorączka i chyba go swędzi bo chce się drapać po plecach., nawet jajka ma całe wysypane... :/ na dodatek mąż wyjechał na kilka dni i zostałam sama z całym towarzystwem..

Bab, ja robię na zwykłym krowim albo na wodzie. Kupuje takie ryżowe czy jaglane, bez owoców i mleka. Ew dodaje świeżych owoców. A w nocy nie ma u nas jedzenia od paru miesięcy. Tylko woda.
 
U nas dłuższy czas na kolacje były właśnie płatki jaglane na krowim mleku (ze wzgledu na to, że można gotować co w mm mnie wkurzało ze z nim to tylko te instant wchodziły w grę) ale przyszla jelitowka i mleko sie skonczylo i jakoś nie wróciliśmy do tego bo rezygnujemy rodzinnie z mleka i tego typu rzeczy. W nocy podobnie jak u Linoone nie ma jedzenia juz dość długo.

Co do ospy nawet zalecają szczepienie po kontakcie.

Czy Wasze żłobkowe dzieci są głodne po powrocie do domu? Moja to jakby cały dzień nie jadła a panie mówią że ładnie je (po brzuszku widzę że prawdę mówią) ale po powrocie do domu coś do zjedzenia musi być w miarę prędko bo panna głodnaaa ale to jak!

Linoone można takiego malucha smarować tymi maściami przeciwświądowymi co przy ospie sie uzywa? Bidulek, pamietam to dziadostwo, jak to swedzialo ;/
 
Bab u nas juz od roku nie ma jedzenia w nocy, bo jadl o 5 a pamietam ze wlasnie w pazdzierniku sie przesunelo spanie i wstawal przed 7.

Artur druga noc kiepska, poplakuje w lozku, do nas przychodzi, niech juz wyjdzie ta czworka kolejna... wczesniejsza wyszla w 3 dniu, oby ta dluzej nie szla.
Liwcia spi od 21 i ma jedna pobudke w nocy ok 3, potem juz spi do 7. Jak juz nie bedzie wstawac o tej 3 to zostawiamy ich juz samych razem w pokoju, my idziemy juz sami spac :) po porodzie schudlam kolejne 2 kg, ale to kropla w tym co chce zrzucic (10 kg) wiec dluuugo sie zejdzie. Mam przerwe w miesniach brzucha na 2 cm, we wt jade do fizjoterapeuty.
W kolejnym tyg mamy usg bioderek, szczepienie.
Artur szczepienie dopiero w grudniu.

Linoone nie zazdroszcze ale dasz rade. Pamietam jak ja mialam ospe. Dzien przed balem przebierancow w przedszkolu dostalam i nie moglam isc, za to moj brat byl i dopiero pozniej zachorowal... moje poczucie dzieciecej sprawiedliwosci zostalo poruszone :)
Mleko w cyckach jux mi sie skonczylo, jedziemy na mm... troche u mnie czasu brak na pisanie, ale czytam na bieżąco
 
reklama
Judith mój też często wraca do domu i chce jeść :) ale wtedy jogurt mu wystarczy :) ostatnio są kabanosy :) widział jak starszy je :)

Emol już sczepienie ? jak ten czas leci :)

Linoone coś do smarowania dostał od lekarza? Jak ty ogarniasz wychodzenie z psami ?
 
Do góry