reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Hejka,
Ja już na Mazurach, dziś przyjechaliśmy do rodziców. Przyjechala też moja siostra z dziećmi z Wiednia, wiec pełna chata. Dwa dni miałam starszaka w domu, bo przeziebiony.

Aniek wow ile już ząbków, gratuluję . Ja tez chyba przymierze Mikiego do kolejnego fotelika i może ze świąt juz wróci w innej pozycji [emoji6]

Abed współczuję marudki, ach te zęby

Beatka u mnie Miki dziś 3,5 h jazdy przespal, ale on to ma tak różnie, że dziś podróż ok a innym razem drze się całą drogę.
Miki jest najstarszym chłopcem z forum, 22 czerwca i czworakuje ,a od około tygodnia sam siada.

Pumelova samych radości Agatce [emoji7][emoji9]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Beatka - mój synek czworakuje, pełza, siedzi sam ale nie ma wyprostowanych pleców, wstaje przy meblach. U nas jest obniżone napięcie i rehabilitujemy się odkąd młody ma 2,5 miesiaca
 
Abed no z tymi marudami tak masz. Ja tylko sprzątam to co na bierząco, a i to nie zawsze. Dziś jakieś zakupy z dwójka dzieci muszę zrobić.

Misia mamy fotelik coto baby solario. Fajny bo można go na bazie obrócić 360°, tak że i tyłem i przodem do kierunku może jechać. Joie mają fajne wózeczki, napisz jakie wrażenia z jazdy?
Gratulujemy wampirkowych zębów.

Aha ale fajnie Wam na tych mazurach...
Gratulujemy umiejętności..
Maja niby mogła w tym pierwszym foteliku jeszcze jeździć, ale widziałam że jej niewygodnie w tej pozycji i się wkurzała. Teraz jest zachwycona.

Idę jeszcze kimać, bo noc ciężka była.
 
Aniek myślę że Maja zaraz ruszy.

Beatka Artur siada, czworakuje i stoi przy meblach. Ale trzeba mieć oczy dookoła głowy. My jechaliśmy jak Artur miał miesiąc w podróż 2,5h przespal, jak 3,5 miesiąca 5,5h spał i jadł, był spokojny. Jak mial 6 i 8 miesięcy ponad 6h i był spokojny ale pod koniec zniecierpliwiony.

Pumelova Agatko najlepszego! Jaka drobinka. :)

tb739vvjtswbqtc4.png

h44eflw1j5n8g68m.png


3 wizyta (prenatalne) 29.03.18
 
Kuba na gordonkch git. Troche pojekiwal/poplakiwal (jako jedyny [emoji19]) ale PoA tym było apoko. Bez afer ;)

Pumelova najlepszego dla Was!!! Ale z tej Agatki drobinka [emoji7] ale spoko - kręgosłup Jej podziękuje ;)

U nas Kuba 8kg

Beatka Kuba w zasadzie jesCZe tylko nie chodzi (chociaz przy meblach stawia kroki w bok). I w dalszym ciagu z brzucha na plecy przewraca sie tylko w łóżeczku. Na brzuchu w ogole prawie juz nie przebywa. Ciagle w ruchu. Wiec w zasadzie robi wszystko.
Ale za to w kontaktach z ludzmi jest ostrożny i spięty. Co mnie martwi. Ale nic No, zobaczymy.

Aniek ja tez mysle, ze Maja zaraz
Dostanie speeda ;)

Ja dzis musze posprzątać, a Kuba wlansie odmawia pierwszej drzemki ‍♀️ ale długo podpal, bo do 8:20z ale mimo to widze ze oczy ku sie zamykają. A ja MUSZE troche ogarnac!!!!

Mamy dzis rocznice slubu ;) z tej okazji przychodzi do nas świadkowa [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Beatka ja się nie udzielałam przez pierwszy miesiąc po porodzie bo wtedy był kompletny chaos, zero rutyny i nie potrafiłam znaleźć czasu na forum.Ale później jak już zaczęłam wprowadzać plan dnia to było lepiej:) Wchodzę na bb jak młoda sama się bawi albo śpi 2 razy dziennie.Teraz się bawi w drugim pokoju a ja w ukryciu tu jestem hehe bo ona nie lubi jak trzymam tel w dłoni, wkurza się strasznie.

Chybra masz rację.Żale żalami ale to ich wnuk.My np już nie mamy zaufania do mamy R i wiemy że byśmy Emilki z nią nie zostawili ale tu nie chodzi o to że skoro my się już nie lubimy to i dziecku ograniczymy kontakt.My staraliśmy się dziecka nie mieszać w nasze spory, to ona wybrała brak kontaktu tylko dlatego że wyżej sra niż dupe ma.

Moja siedzi z moją pomocą.

Ola może Kuba ma taki charakter, nie każde dziecko będzie lgnęło do ludzi:)

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Poranna burza Twój ma takie dokonania z obniżonym? Wow! A tak na marginesie wiesz skąd u Niego onm? U mnie mówili, że mogło to być spowodowane jakąś infekcją w ciąży lub wyłamaniem barku przy porodzie, ale nie da się tego z całą pewnością stwierdzić, takie durne gadanie...

Ola ja staram się zmusić do jakichkolwiek porządków, ale za cholerę mi się nie chce.

Aniek u mnie to zdecydowanie kwestia organizacji i planu dnia. U K przez pierwsze 7 m-cy chyba nie ogarniałam mojego życia, a teraz z 2 wydaje mi się to wszystko łatwiejsze, ale to dlatego, że L jest po prostu grzeczniutki i Mąż mi ogromnie pomaga.

L dziś będzie na szczepieniu ważony, podejrzewam 10 kg. A fotelik? Hymmm no nie wiem kiedy zmienimy, bo L jest wiotki i jeszcze chyba długo się to nie zmieni.
Aaaa zrobiłam mu dziś pierwszą moją domową zupkę na rosołku, z marchewką, pasternakiem i dynią, no zobaczymy czy mu podejdzie, pachnie cudownie:)
 
Gdzieś czytałam że na wywarze od 8 miesiąca można. Ja jeszcze mięsko osobno robię, bo za kilka dni skończymy 8 miesięcy. Za to wczoraj kupiłam rybki: pstrąga i łososia, poporcjowałam i będę tylko wyciągać żeby ugotować. Tak to kupowałam gerberki z rybką, ale tam jej ryby to ma 8%.
Dawałyście już może makaron?
Chybra moja pewnie już ponad 10 waży. Całe szczęście kolejne szczepienie jak skończy rok, więc chyba się umówie na taką kontrolną wizytę.
Poranna burza to zdolniacha z Twojego dziecka :)
 
reklama
Dziękuję dziewczyny za miłe słowa. Chodzimy na rehabilitację 2-3 razy w tygodniu. Codziennie z nim ćwiczę. Od początku pielęgnacja wg Ntd- Bobath. Kosztowalo nas to wiele łez. Synek płakał ciągle na rehabilitacji. Nawet nie chce wracać do tych wspomnień.

Chybra - nie wiadomo. Syna urodziłam naturalnie 4 dni po terminie. Wody płodowe były zielone. Miał robiona gazometrie i ok. Usg przezciemiaczkowe też ok. Ja ogólnie nie pije alkoholu, nie pale, nawet kawy nie piłam. W ciąży ani razu nie brałam nospy. Moje wyniki badań książkowe. Usg też o k. Wychodziło, że syn ma niepropoprcjona głową w porównaniu do ciałka. Urodził się rzeczywiście z dużą głową i bardzo szczupły. Sporo o tym czytałam i może znieczulenie wewnatrzoponowe. Miałam ich 4 podczas porodu. Nie wiem.
 
Do góry