reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Do babci 7 h, do domu 3,45h. Można, można. Ale dzisiaj inne warunki zupełnie.

Ola w aby jutro coś poradzili, powodzenia u alergologa.

Kasia to u nas na odwrót. Ja jestem bardziej emocjonalną, mąż spokojny. Ale Artur czasami też niezadowolony jak mu zabieram np rurę od odkurzacza bo chce włożyć do buzi i też na mnie to nie działa.:)

tb739vvjtswbqtc4.png

h44eflw1j5n8g68m.png


3 wizyta (prenatalne) 29.03.18
 
reklama
Beatka obyś miała rację z tym przestawieniem :)

Emol super że tak szybko wróciliście :)

Uwaga dziś mój wszedl na schody :d zawsze bawił się na pierwszym a dziś jak byłam że starszym na górze to postanowił do nas dołączyć ;) zaczął się wdrapywać i pokonał całe oczywiście pod eskorta ;)
 
Wizytę mamy o 11:40, ale oczywiscie ja juz mam stres, bo Pomi co daje mu samo mleko. No i wczoraj pojawiła sie rzadka kupa z odrobina śluzu. Zrobił 4. Dzis juz tez jedna rzadka. No niby w ulotce zyrtecu jest wypisana możliwa biegunka.
Goraczki nie ma tylko poci mu sie podczas snu główka na gorze.
Teoretycznie 2 zeby juz na wylocie, a wydaje mi sie, ze ida 4, ale nie jetsem pewna, ni nie daje zajrzeć + zaraz mnie przygryza dolnymi, a to boli :)

Zachowuje sie raczej normalnie. Moze troche spowolniony po zyrtecu.
Juz zaczęłam schizowac, ze ma anemię. Ale maz kaze mi przestac analizować o poczekac na opinie lekarza i wyniki badan. No i wiem, ze ma racje, ale po prostu ta baba w szpitalu mnie Nastraszyla. Wiem, ze robiła to rączkę, zeby nas zatrzymac, ale ja teraz wszystko pod to podciagam i sie martwie. No nic, dam znac po wizycie i moze w koncu znajdę chwile na opisanie szpitala. Najchetniej bym nagrała i Wam wysłała :p duzo pisania [emoji85]

Kuba sie pospieszył z dolnymi zębami, a górne juz widac, ze zaraz beda, ale cos nie chca nadal sie przebić!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Abed gratulacje, jaki spryciarz :)
Aniek gratuluję kolejnego zęba :)
Ola powodzenia.
Mam pytanie do mam które jeździły na wakacje z maluchami. Jak to jest z wózkiem w samolocie. Bo planuje kupić spacerowke i nie wiem czy jedna dobra o ja brać, czy kupić jakąś gorsza na tydzień wylotu. Help.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Abed akrobata Ci rośnie. A moja ledwo dupke do góry podnosi i się czasami buja przód tył. Już bym chciała żeby czworakowała albo siedziała.
Za to mamy 6 zębów i mam nadzieje że póki co spokój.

Od piątku ma taki katar, z noska się leje. Używam odkurzacza i jej nie przeszkadza, ale jak jej chcę do noska psiknąć wody morskiej to się odwraca i chowa główkę, na sam widok butelki, szaleństwo.
Dzisiaj w końcu na spacer, przez weekend tak wiało że strach było wychodzić, a dzisiaj ładna pogoda. :)

Misia nie leciałam nigdy samolotem z dzieckiem, ale ja nie jestem zwolennikiem kupowania czegoś na raz. Ja bym kupiła taką spacerówkę może nie najdroższą, ale taką ze średniej półki. Kiedyś się jeszcze przyda.
 
Abed ja się nie mogę nadziwić jak niektóre z Waszych dzieci szybko się rozwijają.Moja ma ponad 7m a nawet jeszcze z brzuszka na plecki się nie przewróci.Sama nie wiem...chyba pogadam z moją fizjo.

Ola tak,zyrtec powoduje otępienie także lepiej nawet dawać na noc.
Misia może kup sobie coś tańszego bo oni rzucają tymi wózkami.Miałam wrażenie że mój był bardziej rozklekotany:/

Beatka moja też przeziębiona.Dostaje szału jak chcę jej odciągnąć, a tak to lubiła...w ogóle od 3 dni inne dziecko mam, takie wściekłe o wszystko:/




Napisane na KFDOWI w aplikacji Forum BabyBoom
 
L i K zdrowi na szczęście, ale wczoraj gdy jechaliśmy do rodziców to przy przejściu z auta do domu i z powrotem przemroziło L twarz:/ Kurczę a mówiłam żeby w domu siedzieć, było słonecznie, - 10 stopni i mega wiatr, nie pomogło nawet, że L wysmarowałam kremem i że przenosiłam Go pod kocem . No nic, buzia czerwona jak u menela, ale będę mu smarować i za jakiś tydz lub 2 zejdzie.

Mam ćw z L 4 razy dziennie i na łóżku, na wałku i piłce, za każdym razem gdy to robię czuję się winna, bo to wygląda jakbym Go mordowała, szczerze mówiąc nawet nie jestem pewna czy je dobrze wykonuje, ajj no, nie wiem, może pomogą?

Umyłam głowę i kominek,zrobiłam Metamorfozę Chody z piłką przy dzieciach( nie było łatwo, bo to 40 min hehe) , K i L po kaszce, a ja zaraz ćw z L i idę obiad robić. Po południu mój jedzie na piłkę więc do 20:30 sama z dziećmi, na razie jeszcze Ich lubię:) Ojciec pewnie wpadnie aby wziąć K na spacer.

Trzymcie się:*
 
Abed no to mały spryciarz, szybki jest :)

Aniek gratuluje kolejnego zabka, u Igi widaj już górną jedynkę :)

Misia my w październiku jak lecielismy mieliśmy nową spacwrowke i przed oddaniem do samolotu owinelismy streczem - nic się nie stało .

Beatka, Kasia zdrowia dla dzieci :*

Chybra na pewno ćwiczenia pomogą :)
Moja Iga jest zainteresowana 20min jak cwicze później chce na ręce ;)
 
reklama
Aniek gratuluję zęba

Ola daj znać co powiedzial lekarz

Kasia mój też długo nie robił nic, nawet w porównaniu do starszego a jak zaczął pełzać to wszystko zaczął robić.

Z jednej strony się cieszę że się rozwija a z drugiej muszę cały czas patrzeć na niego, nawet spokojnie naczyń nie mogę umyć.
 
Do góry