reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Misia12...pogoda piękna była tylko w piątek.Wczoraj i dziś śnieg.Jeszcze w dodatku młodą załatwiłam tym, że ściągnęła m jej czapkę bo ma nos zapchany.

Aniek ja kiedyś normalnie używałam tamponów przez lata, teraz po porodzie nie dam rady.Czuję okropny dyskomfort przy wkładaniu i wyciąganiu.Mnie by też się przydało odpuścić słodycze bo tak jak Chybre zęby mnie ostatnio bolą.

Ola współczuję:( Może któryś owoc mu nie spasował.Mi położna mówiła, że jak dziecko jest na coś uczulone to reakcja następuje od razu a nie na następny dzień czy po kilku godzinach.

Abed mój R zajmie się małą ale brak mu pewności siebie i stanowczości.To mnie cholernie wkurzam bo on mnie non stop do pomocy wzywa przy banalnych sprawach:/
Pumelova u nas to ja jestem tą opanowana.R od zawsze jest w gorącej wodzie kąpany.

A ja ryby bardzo lubię.I wczoraj kupiłam łososia dla Emilki, podam jej w tym tyg:)

Ola dobrze, że zniknęło już, uff.

Bab zapytaj w aptece o Metanium.Z tego co wiem to w Polsce też to jest.Rewelacja.Ale mąka ziemniaczana też extra:)

Emila zaczyna być złośnicą.Pieni się o wszystko, ok pokazuje pazurki pokazuje.Ze złości od razu jest czerwona jak burak heh Ma tylko pecha co do matki na którą takie zachowania nie działają[emoji16]Za to tatuś przeprasza ją na każdym kroku hehe że jej przebiera pieluche, że ją odkłada, że daje jej pić itp


Napisane na KFDOWI w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dopiero Was nadrobiłam bo mi się spore zaległości zrobiły.
Ola co to za lekarz!
Bab też słyszałam o mące ziemniaczanej i o krochmalu ale nie używałam.

Chyba jakaś chandra mnie łapie. Wszyscy mnie wkurzają, wszyscy znaczy teście. Teściowi się nie podoba że mam korki w domu (uwaga 2 razy miałam), tak to ja zawsze jeżdżę. Powiedział, oczywiście nie mi tylko mojemu mężowi że mu się nie podoba że ktoś obcy jest w domu! A to chłopiec z 5 klasy. A siostra męża ma tylko korki w domu i jest ok. No nie wiem czy ja się czepiam czy to dziwne?
Sorki że tak tylko o sobie ale wku.... mnie to i ciągle o tym myślę. Jutro mam mieć korki w domu i nie wiem czy odwołać czy nie.

Miłej niedzieli :)
 
Aha tak, w przychodni NFZ w lutym, dokładnie w walentynki. Generalnie jak tak patrze po aptekach to mniej więcej tak wychodzi za ta szczepionkę czasem drożej czasem taniej. Ty prywatnie? Bo wtedy za podanie doliczają.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Beatka ja zawsze uczyłam u siebie bo miałam tyłu uczniów że dojazdy to byłaby dla mnie strata czasu i pieniędzy. No niektórzy tak mają że boją się o swój dobytek i pewnie stąd reakcja teścia.Niestety ale jak mieszkałabym z teściami to chyba musiałabym się dostosowac.Z tym, że ja uczyłam tylko dorosłych, dziecko mu chyba przecież nic nie ukradnie jej



Napisane na KFDOWI w aplikacji Forum BabyBoom
 
Beatka oszalałaś? Nie odwołuj. No coś Ty? Takim głupim gadaniem się nie przejmuj i rób swoje ( wiem , łatwo mówić, ja sama przeżywam jakąś głupotę, którą np ojciec strzeli) .

Byłam u kumpeli wczoraj, która też ma 2 dzieci. Kurczę mówię Wam, jakie dziewczy potrafią być nieogarnięte to szok:no: No nie wiem czy ja mam takiego fisia na punkcie porządku i działania według planu czy się czepiam? Mówi, że sprzątała rano, a tu kupa śmieci na ziemi, wszystko się klei, walają się ubrania, pościel, w kuchni blaty całe zasrane, no i oczywiście wszędzie rzeczy dzieci. No maasssakra, ja nie mogła bym w takim miejscu żyć. Dzieci co się odezwą to jest na Nie krzyk, a młodszą od razu na ręce bierze. No ja Jej mówię, że zgłupiała i niech tak nie robi, bo tylko krzywdę sobie zrobi. No nie wiem. Nie lubię jak dziecko kwiknie, a matka już obsrana bierze je na ręce, a później matka marudzi, że to dziecko nie umie się samo pobawić. No aż mnie telepie. Heh sorrrry. Wyrzuciłam to z siebie:laugh2:

Dziś dzień lenia. Byliśmy tylko u rodziców na obiedzie. Teraz chłopaki śpią, a ja leżę, słońce pięknie świeci, nic dziś nie robimy, ładujemy baterie:blink: I Wy ładujcie:)

A i pamiętajcie, że za tydz zmiana czasu! A w śr brat przyjeżdża z dziewczyną, nie będziemy się nudzić może w końcu.
 
Ostatnia edycja:
Ola u mnie nawet prywatnie w lux medzie jest odległy termin :)

Judith twoja cena bardziej mi się podoba[emoji16] jutro się dowiem ile u mnie kosztuje.

Kasia hehe moja też jest zlosnica, jak jej się coś nie podoba to się wpienia ale szybko przestaje nawet.
Zdrówka! U mnie też śnieg

Beatka nie daj się, oczywiście że lepiej w domu a nie że jeździsz.

Abed twoja cena też dobra [emoji14]

Chybra już za tydzien zmiana? Fajnie, może młoda będzie mniej marudna wieczorami [emoji16]



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry