reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Ja smaruje dologelem, bo nie zawiera lidokainy. A chce jej uniknąć zwłaszcza nie mając pewności, ze to zeby.

Czy którymś wyszły górne 1? Jak wygladalo dziąsło? Bo na tyle na ile Kuba mi pozwala zobaczyc, to jedno jest spuchnięte i takie jakby az fioletowe


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
A chcę kupić golarkę taką konkretną wypasioną, ma brodę i goli się na łyso i ciacha się zwykłą jednorazówką. Ja kupiłam sobie niedawno super golarkę z Philipsa i jestem mega zadowolona, myślę, że On też będzie:blink:
 
Olaw my czekamy juz dluuuugo na te jedynki górne. Były dziąsła spuchniete, takie właśnie aż sine, teraz trwa już tydzień faza , że widać już kształt ząbka, jest dosłownie milimetr dziąsła do przebicia. ... i dup..... cierpi on ,cierpię ja a zęba nie ma [emoji21]

Ja na walentynki kupię sobie perfumy [emoji7] a mąż niech też sobie coś kupi, przez te zęby i nocki nieprzespane u mnie zero romantyzmu [emoji58]

Kasia oj to kiepsko , poprawy samopoczucia życzę [emoji4]

Skończyłam właśnie pięć bułeczki cynamonowe starszakowi i Idę spać, bo nie wiadomo co mnie czeka .

1517781745-f7d3945d7d055d0a-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zaliczenia idą w szkole nie najgorzej. Prawo na 5, filozofia na 4, mikroekonomia 3,5. czekam na wyniki z ćwiczeń z matematyki i z wykładów finansów bo pisałam w ten weekend testy. W przyszłym tyg czeka mnie mikroekonomia wykłady, a za dwa tygodnie matematyka wykłady. Oczywiście pierwsze terminy, ciekawe jak nie zaliczenie, ale jestem dobrej myśli.
Dziewczyny. Ostatnio miałam krwawienie i myślałam że to okres. Wzięłam tabletkę anty( miałam zacząć od okresu pierwsze opakowanie) Ale następnego dnia nic nie leciało. Ciągle po głowie mi chodziło ze moze jestem w ciąży. Kupiłam dzisiaj 2 testy ciążowe. I oba wyszły pozytywnie. Kreska widoczna była po kilku sekundach więc pewnie już z jakiś 10 tc. Z jednej strony ok, ale z drugiej... jak ja sobie poradzę z 2 dziećmi i studiami, co z mieszkaniem. Maskra jakaś. Jutro muszę umówić się do ginekologa. Ale nawet nie wiem kiedy mogłabym zajść i jak?! No ale nic nie jest niezawodne.
1517782301-718a2efb6833c98a-aaaaaa.jpeg
1517782307-ffb54516779de2dd-aaaaaa.jpeg
 
Emol gratuluję egzaminów[emoji3] , no ale kochana przede wszystkim dwóch kresek [emoji6] [emoji111] teraz to oby wszystko było w porządku, reszta sama się ułoży. Artur będzie miał kompana do zabawy, wy trochę ciężko na początku, ale będzie pięknie.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny czytam Was, ale wybaczcie nie jestem w stanie odpisywać.
Co sobie myślę że jest fatalnie ze spaniem i gorzej być nie może, to dup! I jest jeszcze gorzej. Ja wysiadam, płakałam dziś w nocy razem z Majką. Zasnęłyśmy...uwaga...o 6 rano!!. Nieraz sobie myślę, że zesłali mi ją z kosmosu, żeby sprawdzić ile przeżyje ekstremalnie niewyspany i zmęczony człowiek...żart.
A tak poważnie, to nie znam drugiego takiego dziecka. W dzień 2-3 drzemki po 15 min. Do 30min.jak leżę z nią i na spacerze.
W dzień jest spokojna i pogodna, ładnie się bawi pod warunkiem że jestem obok ew.tatuś. A w nocy od 24 do 3.00 drzemki kilka minut i jest naładowana na kolejną godzinę. jest nerwowa, wybudza się w takim stresie, czy strachu co chwilkę i albo cyc albo straszny płacz. Rano jak bym z nią leżała to śpi nawet do 12.00. Narazie są ferie to spoko, a za tydzień będzie koszmar. Już nie wierzę że od listopada jej zęby idą. Smaruję dentinoxem, ale super poprawy nie widać. Myślicie że są jakieś syropy na uspokojenie dla takiego malucha??? Oczywiście skonsultuję to z pediatrą, ale jak czegoś jej na spanie nieda to ja oszaleję.
Zaczęła mi trochę lepiej jeść i to mnie chociaż cieszy.

Życzę zdrówka chorym i posmarkanym bąblą i mamusiom.
Nastrój też u mnie nie najlepszy co jest naturalne w tej sytuacji, ale od kąd nie biorę minipigułki to dużo lepiej.
Chybra piękny tatuaż, już nie mogę się doczekać na swój kolejny.
Emol zrób badanie krwi, to będziesz miała pewność. Nie ma co na zapas się stresować. Jakby co to gratuluję i egzaminów również.
Beatka z czego korki dajesz?
Aha ale pyszności mniammmm, prosze przepis na priv.

Zbliża się tłusty czwartek, pieczecie pączki, czy kupujecie coś? Ja zawsze piekłam w ilości mega, mam super przepis i rodzinka tylko czekała, aż porozdzielam, ale w tym roku wysiadam. Upiekę tylko małą porcyjkę dla młodego takie z serka i naszprycujemy marmoladą, bo on uwielbia domowe.
Byliśmy w piątek i sobotę wieczorem u znajomych i myślałam że się trochę rozerwię, a tylko się wkurzyłam.
W piątek było fajnie, a w sobotę to porażka. Szkoda gadać.
Dziś byliśmy na obiedzie i mąż mi za nieprzespaną noc fajne sportowe buty kupił w bonusie.
Tak Majka w nocy szalała, że mimo iż mąż spał u góry, to schodził patrzeć co się dzieje. I chyba wreszcie do niego dotarło, że mam totalny docisk.
Dziś zasnęła o 1.00 i tylko się zrywa i przekręca bez płaczu, a ja nawet się boję odwrócić żeby się nie obudziła.
Trzymajcie kciuki.
Życzę Wam przespanej nocy.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny czytam Was, ale wybaczcie nie jestem w stanie odpisywać.
Co sobie myślę że jest fatalnie ze spaniem i gorzej być nie może, to dup! I jest jeszcze gorzej. Ja wysiadam, płakałam dziś w nocy razem z Majką. Zasnęłyśmy...uwaga...o 6 rano!!. Nieraz sobie myślę, że zesłali mi ją z kosmosu, żeby sprawdzić ile przeżyje ekstremalnie niewyspany i zmęczony człowiek...żart.
A tak poważnie, to nie znam drugiego takiego dziecka. W dzień 2-3 drzemki po 15 min. Do 30min.jak leżę z nią i na spacerze.
W dzień jest spokojna i pogodna, ładnie się bawi pod warunkiem że jestem obok ew.tatuś. A w nocy od 24 do 3.00 drzemki kilka minut i jest naładowana na kolejną godzinę. jest nerwowa, wybudza się w takim stresie, czy strachu co chwilkę i albo cyc albo straszny płacz. Rano jak bym z nią leżała to śpi nawet do 12.00. Narazie są ferie to spoko, a za tydzień będzie koszmar. Już nie wierzę że od listopada jej zęby idą. Smaruję dentinoxem, ale super poprawy nie widać. Myślicie że są jakieś syropy na uspokojenie dla takiego malucha??? Oczywiście skonsultuję to z pediatrą, ale jak czegoś jej na spanie nieda to ja oszaleję.
Zaczęła mi trochę lepiej jeść i to mnie chociaż cieszy.

Życzę zdrówka chorym i posmarkanym bąblą i mamusiom.
Nastrój też u mnie nie najlepszy co jest naturalne w tej sytuacji, ale od kąd nie biorę minipigułki to dużo lepiej.
Chybra piękny tatuaż, już nie mogę się doczekać na swój kolejny.
Emol zrób badanie krwi, to będziesz miała pewność. Nie ma co na zapas się stresować. Jakby co to gratuluję i egzaminów również.
Beatka z czego korki dajesz?
Aha ale pyszności mniammmm, prosze przepis na priv.

Zbliża się tłusty czwartek, pieczecie pączki, czy kupujecie coś? Ja zawsze piekłam w ilości mega, mam super przepis i rodzinka tylko czekała, aż porozdzielam, ale w tym roku wysiadam. Upiekę tylko małą porcyjkę dla młodego takie z serka i naszprycujemy marmoladą, bo on uwielbia domowe.
Byliśmy w piątek i sobotę wieczorem u znajomych i myślałam że się trochę rozerwię, a tylko się wkurzyłam.
W piątek było fajnie, a w sobotę to porażka. Szkoda gadać.
Dziś byliśmy na obiedzie i mąż mi za nieprzespaną noc fajne sportowe buty kupił w bonusie.
Tak Majka w nocy szalała, że mimo iż mąż spał u góry, to schodził patrzeć co się dzieje. I chyba wreszcie do niego dotarło, że mam totalny docisk.
Dziś zasnęła o 1.00 i tylko się zrywa i przekręca bez płaczu, a ja nawet się boję odwrócić żeby się nie obudziła.
Trzymajcie kciuki.
Życzę Wam przespanej nocy.
A byłaś z nią u jakiegoś fizjoterapeuty sprawdzić napięcie mięśniowe? Wybacz jeśli o tym pisałaś ale nie pamiętam faktów ze swojego życia a co dopiero czyjegoś;)
Przy Twoich problemach ze spaniem nasze są niczym.
Chciałabym Ci pomóc:(
Może na wieczór Maja ma za dużo bodźców? Jest w pobliżu tv? Niebieskie światło z urządzeń elektronicznych zakłóca produkcje melatoniny.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry