reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Hej,

No właśnie Aniek coś pediatra zleciła jakieś badania żeby sprawdzić czy wszystko dobrze z małą??? Napięcie,refluks czy podstawową morfologia chociaż?

Aha smakowicie wyglądają te bułeczki gdyby nie ten cynamon burczy mi w brzucu

Dziewczyny od wczoraj nie karmię:( piersi bolą okrutnie :((( myślicie że odciągnąć trochę??? Którąś kończyła kp jak jeszcze miała pokarm?

Emol gratuluję podwójnie
A cieszysz się??? Jak mąż zareagował?
 
reklama
Hej,

No właśnie Aniek coś pediatra zleciła jakieś badania żeby sprawdzić czy wszystko dobrze z małą??? Napięcie,refluks czy podstawową morfologia chociaż?

Aha smakowicie wyglądają te bułeczki gdyby nie ten cynamon burczy mi w brzucu

Dziewczyny od wczoraj nie karmię:( piersi bolą okrutnie :((( myślicie że odciągnąć trochę??? Którąś kończyła kp jak jeszcze miała pokarm?

Emol gratuluję podwójnie
A cieszysz się??? Jak mąż zareagował?
Odciagaj do uczucia ulgi tylko i rób chłodne okłady. W końcu stopniowo zaniknie.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie [emoji3]


Zbieram się i zbieram do pisania, ale zawsze mam problem z wbiciem się po długiej przerwie, i to jeszcze nie znając historii watkowych pomiędzy ostatnim postem (zatrzymalam się na 15.01 [emoji15]). Także proszę i wyrozumiałość [emoji8]


Ale, ale.... Ciężko przeoczyć informacji o dwóch kreskach Emol!!!! [emoji3].
No Cie proszę [emoji3][emoji3][emoji3]. Gratulacje! Emol - mi tak się pokazywały testy na przełomie 5 tc [emoji6]



Aniek - biedna Ty . My też nocne Marki (Kalina najczęściej zasypia dopiero przed północą, a i to co 2-3h się przebudza, więc czasami wyjdą jej 2 a czasami 3 pobudki, tyle, że ona przy cycu w 5-10 minut usypia), ale w porównaniu z Wami, to chyba jeszcze nie jest źle, bo idzie się wyspać. Życzę Wam, aby znalazło się jakieś cudowne rozwiązanie, ja po 1 takiej nocce jestem wypompowana, a noc w noc od listopada... Nie wyobrażam tego sobie

Wyświetlają mi się tu ślimaki - zapewne wypiek Ahy, o którym Aniek wspomniała [emoji6]. To ja też poproszę o przepis, ale na wątek przepisowy, co by nie umklo [emoji6].
A widzę! Wystarczyło cofnąć się o stronę [emoji23]. Aha - czyżby MW?

Rzuciło mi się też w oczy hasło tatuaż u chybry - zaraz lecę go wyszukać [emoji3]. Powoli zaczynam myśleć o kalinkowym wzorze i rozbudowy istniejącego [emoji4]


U nas pojawiło się podejrzenie o skaze (do tej pory obstawiano AZS /LZS), od tygodnia nie jem niczego z krowim białkiem. Jutro jadę z dziewczynami do jakiejś super lekarki, bo jak widać dermatolodzy u Nas nie radzą sobie za dobrze [emoji19].

31.01 przebił się Kalince trzeci ząbek, i lada chwila będzie 4.


Madzik - dokładnie, tak jak Pumelova pisze. Ja tak "ucinalam" KP przy starszej. Trochę to trwało [emoji6]. Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Hej Dziewczyny!:)

Emol jejciu gratulacje!!!:):)
Zobaczysz ze wszystko sie pouklada, to jest najwspanialszy prezent jaki mogliscie dacl Arturkowi - rodzenstwo:)

Chybra piekny tatuaz!:)

Aha koniecznie wrzuc przepis na przepisowy!:)

Aniek bardzo wspolczuje Ci ciezkich nocek z malutka, moze jest wrazliwa i takbodreagowuje placzem w nocy wydarzenia z dnia?

Aga powodzenia jutro ubsuper lekarki! U nas tez podejrzenie skazy bialkowej w zwiazku z ulewaniem, przechodzilam powoli na bebilon pepti, dzis rano pierwszy raz dalam juz 100% bebilon pepti, a wlasnie mi ulala znowu, wiec to chyba nie to?

Dziewczyny, czy ktoras z Was podaje bebilon pepti ze wzgledu na ulewania? Czy to przy skazie bialkowej powinno zadzialac od razu, czyli brak podawania bialka to z automatu zero ulewan?
U nas chyba jednak jest refluks...

Aniek refluks chyba tak nie dziala ze dzieci sie budza w nocy, bo moja cora chyba to ma a spi jak zabita.
 
Pola - widzę, że i Wy testujecie diagnozy . Biedna Oliwia z tym ulewaniem .
Tez zglupialam z tą skaza. U Ciebie było powolne wdrażanie innego mm, a u mnie po odstawieniu produktów z białkiem krowim, skóra Małej jest jeszcze bardziej zaogniona i szorstka (na szyjce zrobiła się krostkowa obręcz, której wcześniej nie było, rączki i nóżki też bardziej czerwone ). Także liczyłam na to, że powinno być z każdym dniem lepiej a nie gorzej
 
Madzik powiem tak. Artur też był nie planowany. Szliśmy z twierdzeniem będzie to będzie. Z kazdymi konsekwencjami. Wiedziałam nawet kiedy zaszlam. A tutaj nic nie zaplanowane, ja szkoła, 2 dzieci, miałam pójść do pracy aby móc wziąć kredyt bo nadal wynajmujemy. A tak to wszystko poszlo sie ebac. No ale jeśli Moja mama z ojczymem sie nie wyprowadza tak gdzie on ma inwestycje na 2,5 roku to będziemy w d*pie. Bo tu gdzie jesteśmy na pewno nie chce mieszkać kolejny rok. Mąż to czy jestem czy nie to jest zadowolony. Ale ja jakoś nie umiem się z tegocieszyc. A przynajmniej nie tak jak z wieści o arturze.
Pewnie to nadal szok. Ale wiecie chciałam drugie dziecko mieć tak wyczekiwanie, a tu znowu sredniozaplanowane.
 
Aga km, Pola, Nie wiem jak przy mm ale przy kp na ustapienie objawów czeka się do 6-8 tygodni. My nie mamy żadnych skórnych więc mam nadzieję że to nie bmk tylko jajo. Ale okaże się za jakieś 2 tyg po prowokacji. Aga a wyeliminowałas wszystkie bialka? Masło ser mleko itd? Czasem jest w wedlinach, pieczywie, często w lekach.
Wydaje mi się że przy mm też tak od razu nie zadziała chociażby na ulewanie, bo alergen nadal jest w organizmie.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emol gratuluje zdanych egzaminów no i dwóch kresek ! :)

Aniek jejku wspolczuje tych nocy, idź do dobrego pediatry, czytalam że takie duże problemy ze snem mogą być przyczyną jakiejś choroby, kurcze gdzie ja to czytalam...

Aga powodzenia u lekarza :)
 
reklama
Pumelova - strasznie pilnuje się. Pieczywo mam z 1 źródła, więc o ile nie kłamią, to jest o.k. Za ser już teraz bym się dała pociachac. Wędline póki co kupowałam, analizując skład, ale jestem w stanie zrezygnować z niej całkowicie, bo ja nie jestem typem miesozercy.
Pozostaje mi jeszcze jajo... I jego totalna eliminacja :-(.

Czekam na tą jutrzejszą wizytę, bo nie mam pojęcia czym smarować mała. Poprzednie leki nie pomagają.

Wiem właśnie o tych 6-8 tyg i spokojnie je wytrzymam, nawet i dłużej jeżeli będzie taka potrzeba. Tylko liczyłam na to, że u Kaliny będzie jakaś poprawa, a nie takie pogorszenie :-(

Szacun ogromny dla Ciebie - Ty praktycznie od początku na pełnej restrykcji.
 
Do góry