reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2017

Hej dziewczyny

U mnie masakra :( maly ma goraczke wczoraj bylismy u lekarza czerwnoe gardlo :( ale dzis od rana 39 i po 3h po podaniu paracetamolu znow 38. Teraz spi na mnie a ja sie zastanawiam czy jeszcze dzis isc z nim do lekarza czy czekac
 
reklama
A ja sobie siedzę na fotelu i tatuaż jest w trakcie:blink: Jezzzu tak się tego bałam i nie mogłam doczekać, że przez 2 tyg mi się to śniło , aleeee booliii! Heh jak jechaliśmy to miałam takie samo mdłe odczucie jak przy jechaniu do szpitala na poród:-p
L dziś i K pięknie dali się wyspać , teraz siedzą z Mężem, później ten zrobi jakiś super obiad.
A L z tego co widziałam alergię na pietruszkę ma... No nic. Jutro buraka próbujemy.
Przesyłajcie siły matulce!
 
Coś mojemu jest, bo już któraś noc co 2 i pół godziny na cyca się budzi. Chodzę na rzesach , wczoraj 3 kawy wypiłam. Dziś mam lżej bo babcia w domu to go weźmie na spacer a ja skocze na zakupy.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Artur jak się poszliśmy o polnocy się przebudzil z płaczem. Chyba my się co w śniło, albo bolało, zasnął po 15 minutach. Dzisiaj o 9 zanim miał drzemkę tak płakał, dałam paracetamol i po 15 min zasnął. Ale termoment mi pokazuje że ma temperaturę w normie. Ale ja siebie zmierzylqm i również, więc sprawdzę rteciowym czy ten bezdotykowy w ogóle działa.
Editi. Nie działa. Bo już mi pokazuje 37,5 a włożyłam niecałą minutę temu. Pewnie Artur chory razem ze mną.
 
Emol zdrowka dla Ciebie i Arturka!

Abed zdrowka dla Was tez!

Chybra kciuki za tatuaz! Pochwal sie koniecznie po!:)

Misia, Ola wspolczuje ciezkich nocek.

Napolka wytrwalosci przy diecie!:)

Madzik jaka wit D podajesz dokladnie?

Aniek tez bym ochrzanila, ale warto bylo czekac:):)

A ja a propos czekania czekam wlasnie do rejestracji zeby zapisac starsza core na cwiczenia, bo ma wade postawy:(
 
Abed czerwone gardło plus wysoka temp która ciężko zbić kojarzy mi się tylko z trzydniowka.

Emol, misia widzę że u was też coś?
U nas to niespanie i ciągle na rączki to przez szczepienie ale też przez ząbka, pękło dziaselko dzisiaj.

Chybra pochwal się efektem końcowym.

Pola gdzie zapisujesz i co dokładnie jej wyszło?
 
Współczuję ciężkich nocek i życzę zdrówka. U nas dziś jedno karmienie w nocy od .. Nie wiem kiedy, października?

Trzymajcie się:)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Abed u nas tak było. Z tym że gorączka wracała po 5 godzinach. Dobra dawkę na kg dajesz? Bo często się daje za małą. Na mamie ginekolog masz kalkulator. Jak będzie gorączka powyżej 3 dni to bym szła, chyba że nie będzie pić to wcześniej. Możesz tantum psiknac.
Emol oby was nie rozłożyło.
Karuzela to zab zaraz będzie :)

A i sprawdzałam którzy jesteśmy do żłobka, w jednym 96, w drugim 134 a w czwartym 340 :) także szansę małe.
Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny zdrowka dla Was i dla dzieci :*

Chybra powodzenia na tatuażu, ja kiedyś chciałam mieć na nadgarstku ale mi przeszło ;)

Misia ale to lista do żłobka państwowego ?
U nas nabór do państwowego dopiero od maja, ale też szanse male żeby się dostać.
 
reklama
Do góry