reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2017

No właśnie jak ja nic nie zacznę z tym robić to on na pewno nie zacznie...
Trudne tym bardziej że ma taki wzorzec z dzieciństwa ... Trzymał się tyle czasu i jeb... Jak stracił pracę to się zaczęło...
Prawie każda z nas ma kogoś w najbliższej rodzinie z problemem alkoholowym więc wiecie co mogę czuć. A przede wszystkim chce uchronić dzieci przed bagnem. Osobiście nie miałam nigdy w rodzinie problemów alkoholowych więc pewnie tym bardziej jestem wyczulona...
Przykro mi kurde i nie wiem co będzie :'(

Napisane na Redmi Note 4X w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ola W mi to lekarz powiedział że po buzi rodzice. Bo mi koleżanka zwróciła uwagę że ja wszyscy po rączkach całuja i się zapytalam.

Kylesa moim zdaniem Ty też powinnaś w tej sytuacji skorzystać z pomocy specjalisty bo wiem że bez tego nie uda Ci się go jakoś przekonac.. Ale fajnie się mówi ą sama tego nigdy nie zrobiłam a też znam problem

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Judith masakra z tym księdzem...:/
Ola W ja też oczywiście zamierzam i staram się juz teraz bronić granic mojego dziecka, jak widzę że odwraca głowę kiedy R ją obcałowuje albo ja czy babcia to wtedy mówię że ma do ść.Zamierzam ją uczyć zeby mówiła Nie jak nie będzie miała na takie rzeczy ochoty.
Teraz mam ogromny problem z teściową i nic a nic nie dociera:( roxpierdala mi cały system związany z Emilka.Tyle mnie czasu i nerwów kosztowało żeby ją uregulować a tu hu*:( ona ma racje, zasady sprzed 36 lat są najlepsze i nie przegadasz:( teraz jestem na długim spacerze.bo chyba znów bym wpadła w histerie..

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny zeby to bylo takie latwe jak sie mowi do kogos zeby nie calowac. Moi tesciowie sa naprawde niereformowalni i mimo ze tesciowa ciagle ma opryszczke od poczatku caluje Szymka i po buzi i po raczkach i nic nie dalo zwracanie uwagi. A tesc ma wasy i mnie poprostu samo z siebie obrzydza jak caluje [emoji35][emoji35]
Dobrze ze choc moi rodzice rozumieja co sie do nich mowi.


Kylesa potrzebujesz duzo sily teraz. Ojciec mojej przyjaciolki jest alkoholikiem. Teraz nie pije ale wiem przez co przechodzili w domu przez lata. Swego czasu i moj ojciec zaczal popijac ale na szczescie Mama w pore zareagowala.

Kasia byc moze [emoji5]
W kazdym razie mi by bylo szkoda tyle kasy dac.

Pumelova razem mamy te wesele w maju [emoji5]
Szymek idzie z nami,to najwazniejszy gosc [emoji3]

Kasia jak ja Cie rozumiem z ta tesciowa!
 
Kylesa sił abyś ruszyła temat. Mogę się tylko domyslac że jest Ci ciężko.

Możecie się tylko domyślać jakie miałam nerwy na wigilii jak 12 osób składając mi życzenia calowalo Kubusia po raczkach... mówić do ludzi i nie rozumieją. Najbardziej to mnie wkurza jak mi prawia moraly że przesadzam, że dziecku wmawiam choroby, że to tylko kaszelek i co Zuzi zeszło na pluco i ma antybiotyk a Kubuś osluchowo czysty. Kaszel niby od kataru, ale co z tego jak ani nie wykichuje kataru ani nie da się odciągnąć a furczy strasznie. Boję się bo z takim maluszkiem to żartów nie ma :-( i coś mi się nie wydaje że kaszle bo mu zalatuje, bo jak leży na brzuchu to też kaszlw.
w przeciagu tygodnia w aptece zostawiliśmy 330zl a w weekend pewnie trzeba będzie Kubę osluchac i 150zl pójdzie na wizytę.. .
Nie będę dodawać że męża właściwie do poniedziałku nie ma i nawet nie wyjde na chwile nigdzie. Ehh to się wyzalilam:-(
 
Kasia i Liluli - współczuję tesciowej! Wyobrażam sobie wasze nerwy. Przy dziecku to wszystko utrudnia bo od razu wyczuwa.. masakra, a to dopiero początek naszej drogi wychowania.

Liluli którego? My 5.5[emoji7]
Agatka też idzie gwiazda[emoji16]

Karuzela ojojoj:* najgorzej samej ani do biedry nie pójdziesz się odmozdzyc. Ja to jak królowa o 19 spaceruje między półkami ciesząc się chwilą spokoju[emoji23]
U mnie też pewnie uważają że przesadzam ale ja jestem zbyt chamska żeby mi ktoś podskakiwal:D
Ciekawe co z tym katarkiem.. Może mu fueczy bo to związane z ulewaniem? Sapka?





Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kylesa współczuję problemu. W takiej poradni AA to najpierw pytają czy uzależniony chce się sam leczyć więc musicie przeprowadzić poważną rozmowę. Znajomej mąż nie chciał się leczyć ale ona cały czas chodzi na spotkania bo mówią że żona to współuzalezniona, ale bardzo jej tam pomogli z tego co wiem. Powodzenia :*

U nas też kartofle Iga pokochała i brokuła :D z warzyw.


Pumelova jak udała się wizyta u koleżanki?

Ja dzisiaj byłam na wyprzedażach :D kupiłam sobie body i 2 bluzki a tak to nic fajnego nie było :( może w weekend do pepco pojadę :D


Karuzela u mnie też wszyscy uważają, że jestem przewrazliwiona i nawet mi powiedzieli że mam sobie ige zamknąć w akwarium i patrzeć tylko na nia.. powiedziałam juz raz, że oni mogli sie wykazać do własnych dzieci a ja teraz mam swoje i swoje zasady ale nic jak grochem o ścianę...a wg mojego taty to jeżeli chodzi o jedzenie to ona powinna juz z nami obiad jeść ! :growl: ehh... a co do choroby to ja się bardzo boję żeby Iga chora nie była a ostatnio koleżanka chciała przyjść a syn jej ma angine i mi mówi, że Iga i tak musi choroby przejść ....
Zdrówka dla dzieci :* i duzo sił dla Ciebie :*

Aa i miałam jeszcze pisac że mamy ten kubek Doidy ale hmm jak dla mnie to zwykły kubek.. myślałam, że jak jest od 3msc to jakoś wolno z niego leci czy coś ale nie... muszę kupić coś innego.
 
Dziewczyny poradzić cos... od kilku dni przewijanie, ubieranie to dramat....
A po kąpieli histeria. Kuba uparcie przekręca sie na brzuch. Siluje sie ze mna az zaczyna plakac... w ciagu dnia dam mu zabawkę czy cos i jakos mo sie udaje go przebrać, ale po kąpieli dramat....


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ewella u nas też brokuł i ziemniak to największy hit [emoji16]

Ja mam mega szczęście, że u mnie rodzina poddaje się mojej schizie, moim rodzicom zawsze mówię że jak jadą do nas mają być zdrowi, po szczepieniu nie chcemy gości i nikt małej nie wycałowuje ( poza nami - my to maniakalnie, ale ją to bawi) w te święta teść nie przyjechał bo miał katar [emoji5]

Ja mam niekapek mam, jest barfzo fajny bo ma ustnik jak smoczek tylko spłaszczony, do tego jest jako kolejny etap ustnik twardszy ale nadal silikonowy o trochę inym kształcie, ale moja butelkowa i jara ją ta buteleczka. Nie wiedziałam czy ogarnie ten 360 st, one chyba po 6. Miesiacu są - macie? Sprawdzają si


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Witam się czwartkowo!
Krótka piłka. Przed świętami miałam nagłą wizytę pielęgniarki środowiskowej tak jak napisałyście z przychodni. W ten sam dzień co zadzwoniła to się zjawiła. W książeczce wpisane dziecko zadbane -słowo klucz także byłam zadowolona:)

Święta minęły szybko.. za szybko :( ale za to w niedzielę Sylwester na białej sali!

Doczytam resztę požniej. Jedyne co to
Kylesa - działaj od razu bo to nie są żarty. Najperw tzw szczeniaczki po kryjomu a później coraz gorzej. Niestety to działa jak domino i im później się człowiek połapie tym trudniej wyjść. U mnie w rodzinie ani męża takich rzeczy co prawda nie było, ale dobra znajoma miała problem z tatą. Coś strasznego...
 
Do góry